Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyire volt nehéz elkezdeni...

Mennyire volt nehéz elkezdeni a bölcsit nektek?

Figyelt kérdés
Nem a gyerekekre gondolok, hanem Ti hogyan éltétek meg? Hamarosan kezdjük a bölcsit és én azt értem, hogy nekem nehezebb lesz. Ha beszokatásnak vége akkor megyek dolgozni, amit szeretek, de rossz bele gondolni, hogy nem leszünk egész nap együtt.
2023. ápr. 12. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz még nem szoktattam be, szeptemberbe kezdjük.

Nagyon várom.

2023. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Én borzasztóan éltem meg, de nem a gyerek hanem a munka miatt. Fél éve van bölcsiben a fiam és fél éve gyomorgörcsöm van minden egyes köhögésnél…. 4-5 napokat jár és újra beteg. Szóval személy szerint nekem a bölcsi kezdés ezzel egyenlő.


Maga az elválás is szokatlan volt, de örömmel láttam, hogy a nevelők gondoskodóak és az, hogy a fiam kérdés nélkül bemegy a csoportba reggel, vissza se néz, így nyugodt vagyok.

2023. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 5 honapig visitott reggel,addig tartott mig veszokott,de nekem nem volt kire hagyni, csak velem volt ejjel nappal. A betegsegek,nem is mondom. Okt ota 12 x voltam gyáp on. 2-3napokat birt az elso 3 honapban,majd 2 het tappenz. Utana 1 hetet is ment,5 honap alatt egyszer ment 2 hetet egyfolytaban,fulgyulladas,takony, kotohartya,takony, skarlat, influenza 40 C. Ez a sorminta. A munkahelyemen azt mondtak menjek vissza gyesre, mert ennek igy nincs ertelme.
2023. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden reggel sírt ameddig ott voltam, néha nekem is könnybe lábadt a szemem. De amint eltűntem megnyugodott és ment játszani. Nem azért sírt, hogy ott kell maradnia, hanem mert én nem maradtam ott.
2023. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglepő módon jól viseltük mind a ketten. Mondjuk ő kislétszámú családi napköziben kezdte, pár hónap múlva ment rendes bölcsibe. Boldogan ment minden reggel, és így én is boldog voltam.
2023. ápr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mivan
2023. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt nekem az elválás az első hetekben, de a lányom könnyen vette és szerencsére gyorsan megszerette a gondozóját. 2 évesen kezdett. Ahogy az előző válaszolók is írják, ő is gyakran beteg, 3-4-5 napot jár egyszerre, aztán valami köhögős vírus megjelenik és itthon vagyunk 1-2 heteket. A munkába állás kicsit segített kizökkenni ebből a szomorkodásból, de eleinte sokat sóhajtoztam és sokat gondoltam rá, hogy most éppen mit csinálhat. De délután amikor érte megyek, akkor elég részletesen elmesélik milyen napja volt, meg raknak fel fotókat a foglalkozásokról zárt facebook csoportba és ez nagyon jó.
2023. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!