Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Pécsett melyik a legjobb...

Pécsett melyik a legjobb illetve legrosszabb bölcsőde?

Figyelt kérdés

Most lenne aktuális a kérdés, de már az egyik bölcsőde amelyet felhívtam nagyon rossz benyomást hagyott.

Akinek van tapasztalata örülnék ha leírnà! Előre is köszönöm!



2023. ápr. 19. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel a legtöbben csak egy bölcsibe járnak, erre kb lehetetlen válaszolni.

A lányom a csoda bölcsibe jár (nevko kertváros), mi elégedettek vagyunk velük.

2023. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudni lehet melyik bölcsinek milyen hírneve van, vannak kevésbé népszerű városrészek. Véleményekre vagyok kíváncsi, köszi hogy leírtad a sajátodat.
2023. ápr. 19. 14:04
 3/8 babyboom567 ***** válasza:
67%
A kérdés igazából lényegtelen, mert ha nálatok is olyan túljelentkezés van mint nálunk, akkor vagy a lakóhely szerinti körzetesbe, vagy a munkahelyed szerinti körzetesbe fogják felvenni esetleg.És nem nagyon lesz választási lehetőséged.
2023. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A bölcsiknél nincsenek körzetek...
2023. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 babyboom567 ***** válasza:
41%
de vannak,nálunk is így volt
2023. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, mi a tvt bölcsibe jelentkeztünk először, ott nem volt hely. Ezt a helyet kb fele-fele arányban dícsérték és szidták. Ilyen indokok voltak mindkét oldalon: fiatalok dolgoznak, nincs fű az udvaron, kiviszik őket hidegben is/nem viszik őket...

Nagyon rossz véleményt sehol nem olvastam pécsi bölcsiről.

2023. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudom, az emberek mindig keresnek valamit amibe beleköthetnek és mindenki másképp látja a dolgokat. Csak ha már a szülővel tiszteletlenek (jogtalanul) akkor elgondolkodik az ember hogy hova is viszi a gyermekét?

Attól féltem egy kalap alatt lehet helyezni az összeset, akkor inkább itthon maradok a gyerekkel 2,5-3 éves koráig amíg nem kerül óvodába. Ezért tettem fel a kérdést. Köszi mindenkinek aki válaszolt! 😊

2023. ápr. 19. 22:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Pécsi fb csoportban érdemes érdeklődni pl hellomami. Sok info van már bölcsikről
2023. ápr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!