Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek a gyerekét nem vették...

Akinek a gyerekét nem vették fel a bölcsibe, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
A munkahelyem tárt karokkal vár vissza, afelől is biztosítottak, hogy rajtam múlik,hogy milyen munkarendben megyek vissza, de fogalmam sincs mit csináljak igy. Magánbölcsi sajnos nagyon drága, nagyszülőtol sem varhatom el, hogy minden nap ő vigyázzon a gyerekre. Úgy érzem teljes zsákutcában vagyok .

2023. ápr. 26. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Mi magánbölcsi vagy bébiszitterben gondolkodunk.


De esetleg ha neked ez nem opció, akkor megpróbálhatsz a munkahelyed melletti bölcsit keresni. Ami persze nagyon nem ideális, de nagyobb városokban lehet, hogy több lehetőség van.

2023. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a nagyszülők vállalták márciustól szeptemberig felváltva. Szerencsére szeptembertől mehetett bölcsibe. Amíg a nagyszülők vigyáztak rá csak részmunkaidőben dolgoztam, mire az ebéd utáni alvásból ébredt a gyerek itthon voltam. A fiam egy eleven ördögfióka volt, a nagyszülőknek bőven elég volt a délelőtti műszak.
2023. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
És csak most várnak tárt karokkal, később nem? Azon azért elgondolkoznék.
2023. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi sem engedhetjük meg a fizetős opciót.


Nálunk nincs helyi bölcsi. A városban van vagy 7bölcsi, de oda nem veszik be, hiába oda mennék dolgozni, mert nem ott lakunk.


Mi most azt csináltuk, hogy anyáekhoz átjelentkeztünk papiron. És az ottani bölcsibe beirattam.

Ha felveszik, boldog leszek.

Ha nem, akkor pedig a helyi oviba megy 2.5évesen.

Viszont akkor csak 6órában tudok visszamenni.

2023. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen valid a 3-as kérdése.

Nálunk esélytelen volt a bölcsis hely. Egyébként se akartam beadni, így nem ment. A munkahelyem rám bízta azt is, hogy mikor megyek vissza. Tárt karokkal vártak 3 éves korában is.

2023. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mivel most mentem be, hogy szeretnék visszamenni, így most várnak igen. De nyilván mondták,hogy ez ugyanígy fennáll később is, rajtam múlik.
2023. ápr. 26. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak 3 évesen vették fel bölcsibe. Anyukám és a férjem felváltva vigyáztak rá.
2023. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%

"Mivel most mentem be, hogy szeretnék visszamenni, így most várnak igen"


Te se tudod a sorrendet, kiváló munkaerő lehetsz. :D

Alap, hogy eőbb megnézem, hogy milyen lehetőségek vannak a gyerek elhelyezésére, hisz a fiókba nem dughatod.

2023. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
A nagyszülők még dolgoznak, így ilyen opció nem volt. Helyben általában szokott hely lenni, de azért kerestem a b és c terveket is. B opció volt a közeli város, ahol a férjem dolgozik, ott nem fogadnak nem helyi lakost, így kilőve. Abban a városban, ahol én dolgozom, munkáltatói igazolással (hogy helyben dolgozom), bevették volna a jelentkezést és azt mondták jó eséllyel lesz is hely mire kell. Egy magánt is kinéztem, ott mindig van hely, ha nagyon muszáj, belefért volna anyagilag. Végül felvették szerencsére a helyibe. De én a projektet már 10 hónapos korában elindítottam úgy, hogy tudtam, hogy 2 éves kora körül szeretnék visszamenni dolgozni. Budapest agglomerációja brutális várólistákkal, így mondhatni én szerencsés vagyok, hogy rögtön kettő olyanra böktem, ahol simán sorra kerültünk, vagy kerültünk volna mire kellett. Van itt olyan település, ahol kb. már ha megszületett a baba is későn jelentkezel.
2023. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 úgy tűnik komoly problémáid vannak, ráadásul a kötekedés is nagyon megy ha már más nem . Valószínűleg közben nem a valagamom ülök, hanem a megoldást keresem,ráadásul ősszel lenne az egész esedékes , akkor tölti a kislányom a kettőt. Közben találtunk is egy magánbölcsit a közelünkben,ami nem 200 ezer havonta.

A többieknek köszönöm a válaszait :)

2023. ápr. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!