Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kellene vigyek tisztasági...

Kellene vigyek tisztasági csomagot ez esetben? 3 héttel ezelőtt vittem tisztasági csomagot, a többi lent

Figyelt kérdés

Az egyik kisgyereknevelö kiirta a csoportba hogy hozzunk tisztasági csomagot, es hoztunk is. Néhány napja meg is köszönte hogy vittünk.


A másik kisgyerekn. nincs benne a mess.csoportba, és jelezte a tegnap -de csak nekem-személyesen hogy vigyek, amikor a kicsiért mentem.


Kellett volna mondjam hogy vittem már?, csak nem akarom hogy rossz néven vegye és a gyermekemmel bánjon majd hátrányosan emiatt.

Ö jelenleg csak helyettesítő-hosszabb ideig- és azért nem lépett be a csoportba.


2023. máj. 11. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kellett volna mondani. Ezért van a szánk.

Nálunk is volt ilyen, reggel vittem, majd a délutános nevelő szólt, hogy vigyek, de mondtam, hogy reggel már leadtam. Ő elnézést kért, és minden ment tovább

2023. máj. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kellett volna mondanod, nem is értem a kérdést. Nyilván nem volt jó a kommunikáció a két nevelő között, a mi bölcsinkben is előfordult már ilyen, teljesen rendben van.
2023. máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, csak lehet elfogyott es amugyis vinni kell , mert még 1 hét, és ezzel 1 hónap letelik azóta hogy vittem..

Nálatok minden hónapba vinni kell?

2023. máj. 11. 08:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden naptári hónapban kell. Nem 4 hetente. Van, hogy elfelejtem, és csak hónap közepén viszem, vann, gogy már az első napokban. Ha 3 hete vittèl, akkor az még április volt, most meg május van. Gondolom ezért szóltak.
2023. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kell vinni, csak fogkefét és fogkrémet, de amikor épp szükséges valamelyik, akkor szólnak.


#2

2023. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

A helyettesítő minek szól, nem ő követi ezeket.

Van egy lapunk azon van jelőlve ki hozott, így bárki láthatja a dolgozók közül

2023. máj. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 havonta kell az egyik gyereknél


Évi 2-szer a másiknál

2023. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az önkormányzat állja ezeket, gyümölcspénz és csoportpénz van havonta egy kis összeg, de ezt a legtöbben szeptemberben egyben odaadjuk, hogy ne kelljen bénázni vele. Ezen felül egyedül fogkefe szokott kelleni pár havonta.
2023. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!