Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen gyakran kell ajándékot...

Milyen gyakran kell ajándékot vinni a gondozónőknek?

Figyelt kérdés

A minap vittem egy ajándékcsomagot a csoport 3 gondozónőjének. Nem nagy dolog, 2 svájci bonbon, 6 db muffin és 1 kg bio kávé. Lett a pozitív következménye: előkerültek a gyerek elveszett váltóruhái, és pelenkázáskor bekenik a dermatitises bőrét Sudo crem-mel.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen időközönként ejtsem meg ezt az ajándékozást?



2023. máj. 12. 12:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Bölcsiben dolgoztam 12 évig, aztán most óvodapedagógus vagyok. Tágra nyílt szemekkel olvasom, hogy emiatt bármi pozitív dolog is történt, sajnálatos, hogy a munkájukat csak emiatt végzik becsülettel. Én inkább elmenekíteném a gyerekem ilyen helyről, nem még "zsebükbe" dugdosnék. Alapból ezeket meg kellene tenniük,ha ez igaz akkor gusztustalan.
2023. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Normális gondozónők el sem fogadnék ezt így.


Szerintem jobb ha inkább havonta leülsz velük, és megkérdezed tőlük, hogy mire van szüksége a csoportnak. Egyszerűbb, egyenesebb, becsületesebb.


Szerintem.


És akkor nincs az, hogy mindenbe elfelejtkeznek dolgokról, és nem csak akkor használnak popsitörlőt, ha a kisemberek nagydolga van, hanem normális módón. És ha az állam nincs a helyzet magaslatán, akkor a szülőknek kell a kezükbe venni a dolgot, ha azt akarják, hogy a kisembereknek kényelmesebb és jobb legyen az ellátásuk.


Korrupt, megvásárolható emberek meg nem érnek 2 fillért sem.

2023. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Soha. Sőt...
2023. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Az én gyerekem nem jár még bölcsibe, de tudom ismerős anyukáktól, hogy nyalni kell ezerrel már ahhoz is, hogy bejusson a gyerek, plusz utalgatni némi lóvét a bölcsi alapítványi számlájára, mert 3-szoros túljelentkezés van. És hogy itt már el is várják a gondozói, annyira megszokták...
2023. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
De szép kitalált provokatív kérdés.
2023. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Miért is kéne?a munkájukat végzik.

A bolti dolgozónak sem adunk ajándékot,csakhogy a husisabb szalonnát adja oda.

2023. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Mmm soha?
2023. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Igen, biztos eldugdossák a csemetéd ruháit, mert annyira vágynak a bio kávédra. Van elég bajuk, majd biztos bonbonért csinálnak magukból hülyét
2023. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#4 Sajnos tényleg így van.

Azért nem váltunk, mert nem tudunk, nincs hely.

Más kérdéseknél láttam, hogy vannak gondozónők, óvónők ebben a kategóriában, kérlek, ne vegyétek a szívetekre. Aki becsületesen végzi a munkáját, és nincs belekeseredve a munkájába, azt mindenki elismeri. De sajnos van ilyen is..

2023. máj. 12. 13:12
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, nem a te kommentedet olvastam az egyik kelet-magyarországi anyukás csoportban?

Ott megemlítette(d) valaki, hogy túl vannak terhelve a gondozók, és könyörögni kell, hogy foglalkozzanak a gyerekkel.

Jah, hát ez ilyen sajnos, mit vártál ebben az országban?

2023. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!