Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nálatok már kiderült, hogy...

Nálatok már kiderült, hogy felvették-e a gyereketeket szeptembertől a bölcsibe?

Figyelt kérdés
Nálunk csak július közepén fog kiderülni. Ez normális?

2012. jún. 11. 15:43
 1/7 Jubilee ***** válasza:
Nálunk múlt hétfőn került ki a lista a bölcsi ajtajára. Én már ezt is nagyon késői időpontnak tartottam...
2012. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták május közepére kiderül, de csak most derült ki kb. 1 hete.

A július közepe szerintem is későn van, főleg, ha az ember tervezi a munkát szeptembertől vagy előbb és tervezni szeretne.

2012. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk május végen màr kiderült. A szülői értekezletek is már zajlanak, minden heten másik bölcsiben. Az utolsó június közepe.
2012. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 1-2 hete derült ki a bölcsi felvétel, és aug. 30-án van szülői. Nekem mindkettő elég késői dátum...de hát ez van.
2012. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Április elején volt a felvételi, május elején jött az értesítés, hogy felvették. Holnap lesz a 0. szülői, ahol kiderül melyik csoport stb stb...
2012. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 13. kerületben lakom, és nekem is elmondták, hogy csak júniusban vigyem a jelentkezési papírt, mert előtte nem is foglalkoznak az üggyel. :O Furcsállottam, de végül ma vittem le a szociális osztályra. Ott azt mondta a nő, hogy kezdés előtt 1 hónappal értesítenek.... Mondjuk itt hála za égnek aránylag sok a bölcsi, és általában fel szokták venni a kicsit a lakcíméhez tartozóba. Remélem, így lesz nálunk is...
2012. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk június közepén-végén adnak választ.
2013. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!