Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bevennék most a bölcsibe?

Tundi79 kérdése:

Bevennék most a bölcsibe?

Figyelt kérdés
ha most szeretném bölcsibe iratni a két éves lányomat van még esély, hogy felveszik? nem jelentkeztünk hogy bölcsibe járjon, de olyan anyagi helyzetbe kerültünk lassan nem tudjuk fizetni a lakást,és az tűnik a legjobb megoldásnak ha én keressek valami pár órás állást.a mama, papa sajnos messze lakik ők nem tudják vállalni:(

2012. okt. 23. 20:55
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
Munkahely nélkül nem túl sanszos.:(
2012. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először menj be a bölcsibe, tudakozódj, hogy egyáltalán van-e hely vagy legalább tegyék várólistára a kicsit.

Ha fel is veszik, ilyenkor szinte azonnal kérik a munkáltatói igazolást.

2012. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mi környékünkön lévő bölcsik már a következő évre is be vannak telve.

És csak munkáltatóival veszik fel a gyerekeket.


Érdeklődj szerintem a bölcsiknél, hogy felétek mi a helyzet.

2012. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, érdeklődtem telefonon, sajnos nincsen á lehetöség. arra is gondoltam, van a bölcsiknek egy központja ott lehetne még érdeklödni...,és elmondani mi a helyzet:(
2012. okt. 24. 12:10
 5/8 Jégtánc ***** válasza:
önkormányzatnál is érdeklődhetnél esetleg
2012. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt nálunk két bölcsi van. Az egyik bent a városban, de oda 1 évvel minimum előre be kell iratni a gyermeket. A másik bölcsi a város nagyon kívül eső részében van, ott van hely bőven, viszont oda már 2éves gyereket nem vesznek fel. Csak azért írom, hogy tudd, vannak helyek, ahova már ilyen "nagy" gyereket nem vesznek fel.
2012. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, kijavítom magam. Mehet a gyerek 2évesen bölcsibe, de jóval korábban be kell jelenteni. 2 éves kora után már beiratni nem lehet.
2012. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a felvilágositást ezt nem tudtam, hát nem örülök neki:(( fogalmam sincsen mit tegyek....
2012. okt. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!