Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jöjjön a kistesó az első...

Jöjjön a kistesó az első gyerek 2 éves korában vagy inkább bölcsibe adjam? Pro és kontra válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés
Plusz info hogy valszeg fejnem kell a pici 1-2-3 hónapos koráig a mellem alakja miatt amíg elég nagy nem lesz ahhoz hogy be tudja kapni és tudjon szopizni. Két gyerek mellett napi 8-10-12 fejéssel nem tudom hogy tudok majd megbírkózni.

2013. nov. 8. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ettől függ a kistesó, akkor inkább még ne jöjjön. Egyébként a kettő nem zárja ki egymást. Beadhatod bölcsibe és majd jöhet a kistesó is.
2013. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A bölcsiben minden betegséget bekap folyton otthon lesz és titeket is megfertőz.
2013. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Nos én nem vállalnám ilyen korán,hanem visszamennék a helyedben dolgozni,pláne ha úgy érzed nem tudnál most ezzel megbirkózni várjál még.
2013. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem várnék. Ha visszamész dolgozni, akkor ujra nagyon nehezen fogod rászánni magadat a babázásra. Ráadásul a kicsi korkülönbséggel a gyerekek is jobban eljátszanak egymással, és neked ez később nagy könnyebbséget fog jelenteni. Az új babád pedig tanuljon meg minél hamarabb szopizni.
2013. nov. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó ez hülyeség,kis korkülönbség nem garancia semmire de tuti anyukának az első 2 év borzalmas lesz.
2013. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Én lennék az utolsó, és tapasztalatból beszélek, nekem bejött, és nagyon klassz, hogy a gyerekek eljátszanak egymással. Mondjuk ha van nagymama az nagy könnyebbséget jelent, de nekem nem volt, mert messze laknak.
2013. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha fejni is kellene picinek sokáig akor ,inkább várjatok a tesoval mig ovodás nem lesz a nagy ,adig menny vissza dolgozni,nagyon nagy munka,macera ,fejni,picit elátni,nagyot is elátni.

2 pici nagy szivás elején 1 évig az biztos.tapasztalat .

2013. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

És pontosan az ilyen szép helyesírásra kellene, hogy hallgass:


"akor" "adig" "menny" "elátni"

2013. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 22 hónap van a gyerekek között, és én egyáltalán nem éreztem megterhelőnek, nem akartam megőrülni. Most a kicsi 1,5 éves és tök jól tudnak már együtt játszani. Időt találsz arra amire akarsz, tehát az ne riasszon el hogy esetleg fejned kell (meg egyáltalán nem is biztos az, a második gyerek sok szempontból máshogy működik), meg tudod oldani azt is. A kicsinek pl irtó jó ha van nagytesó, pl megdöbbentően sok időt eltölt a kisbaba azzal hogy a testvérét figyeli, ez szerintem irtó nagy könnyebbség egy első gyerekhez képest.


Egyáltalán nem vagyok bölcsipárti, szerintem egy 2 évesnek az anyja mellett a helye, szóval akkor sem adnám be, ha nem lenne kistesó.

2013. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy 2 évesnek nagyon jó a bölcsi, kistesótól függetlenül, én a nagyobb korkülömbség mellett vagyok minden szempontból jobb
2013. nov. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!