Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mikor érdemes/kell kivenni a...

Mikor érdemes/kell kivenni a szabikat? Szeptemberben mehet bölcsibe a lányom, de júlisban jár le a gyed. A köztes idöben kell kivenni vagy addig kapom a gyest és akkor veszem ki amikor akarom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
a lányom júniusban lett 2 éves,augusztusban tolsó napjaiban kezdte a bölcsit,én a beszoktatás idejére,és utánra hagytam a szabit.
2014. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes a beszoktatásra meg utàna hagyni a szabit mert számítani kell rà, hogy esetdlg nehezebben megy majd vagy beteg lesz 2 hét után stb... Egy munkahelyen meg nem annyira szeretik ha rögtön hiànyzol mert beteg a gyerek.
2014. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor addig vissza se menjek dolgozni amig elkezdődik meg beszokik vagy hogy van ez? Szóval akkor október- novembertől kb. És akkor 3-4 hónapig csak a gyest kapom.
2014. jan. 7. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szoktáknkivenni amikor elkezdesz dolgozni. Minél előbb. De ahogy meg tudod beszélni a munkáltatóval. Azt hittem addig nem tudsz dolgozni amìg otthon van a gyerek. Azért írtam amit írtam. :O
2014. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeptemberben akarok visszamenni amikor megy a bölcsibe. Csak nem tudtam akkor mikor menjek ha ki kell venni elötte/ utána. Szóval visszamennék mondjuk augusztusban de arra a hónapra még szabin vagyok. Vagy szeptemberben és akkor meg abban a hónapban vagyok még szabin amikor beszokik és októberben kezdek rendesen.Sajna nem tudom hogy van ez hogy akkor mit fizetnek és hogy járnék a legjobban.
2014. jan. 8. 11:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy arra is gondoltam hogy eleve oktorberben megyek és akkor megmarad a szabim,de nem tudom ilyet lehet e.?
2014. jan. 8. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor munkába állsz, egyből meg kell kezdened a felgyülemlett szabik letöltését, tehát nem rakhatod el későbbre! Ezt úgy szokták csinálni, nyilván annak függvényében, hogy mennyi szabid gyűlt fel, hogy amikor elkezd beszokni, akkor téged is állományba veszek, és onnantól szabin vagy.

Nálunk is így lesz. Áprilisban kezdi a lányom a bölcsit, akkortól leszek én is szabin, ami 32 nap, hogy biztosan zökkenő beszokjon addigra, mert van akinek 2 hét van akinek több, ezt nem lehet előre tudni...

2014. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Kezdem éreteni :)
2014. jan. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!