Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 2 hét múlva kezdjük a bölsit,...

2 hét múlva kezdjük a bölsit, és nem tudom, hogyan fog ott elaludni magától, vagy a gondozónők, hogyan fognak bánni Vele? Mit csináljak és hogyan?

Figyelt kérdés
Délután is szopi közben alszik el a 20 hónapos gyermekem. Sajnos vissza kell mennem dolgozni, GYED extra miatti hírtelen döntés.

2014. jan. 20. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
először is holnaptól kezdve nincs cici :) ne a gondozónőktől várd el, hogy emiatt szenvedjenek vele... akik hozzánk jelentkeznek anyukák és elmondják hogy így alszik csak el a baba, mindenkit megkérünk, hogy mielőtt hozza hozzánk, erről szoktassa le... ez a többi kicsi miatt is szükséges, hisz ha ő nem alszik csak sír a többi se fog tudni aludni s természetesen a te kicsidnek is az érdeke, hogy addigra megszokja... 2 hét alatt simán le lehet szoktatni.. egyszerűen nem adod oda neki és kész (máshogy nem is lehet ezt véghezvinni) amúgy meg nem kell mitől félned, mert természetesen odafigyelnek jobban az új kicsikre, simogatják ha kell őket... szóval ettől nem kell tartani... (egy gondozónő)
2014. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyem is 20 honaposan kezdte, meg cicit kapott alvas elott ami mindig kesz cirkusz volt. A bolcsiben fel se merult a cici kerdes. Otthon kerte, bolcsiben tudta hogy nincs es kesz. Mig otthon a cicizes utan kovetelte a cumit, a bolcsiben az elso heten o maga hozta haza, pedig engedtek neki.Csak azt latta,hogy a tobbinek nincs. Ne parazz ezen, majd megoldjak, a gondozonok tapasztaltak. Nem kell semmiben elore szoktatni, majd meglatod mi az ami jobban es mi az ami nehezebben megy. Azt tapasztzltam a sajat es a csoportban a tobbi gyereken, hogy ami miatt anyuka szorong azzal pont nincs gond. Viszont azzal lesz, amire almodban sem gondolsz. En az alvas miatt izgultam, aztan siman ment, viszont az elso szuloin dobbenten hallottam, hogy az en kis angyalka jogyerekem egy harci amazon es Chuck Norris modjara osztja a tarsasagot.
2014. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!