Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit tehetnék? Kivegyem?

Mit tehetnék? Kivegyem?

Figyelt kérdés

Amikor beadtam a bölcsibe volt munkàm. De elbocsájtottak. Nem talàlok azóta se munkàt de közbe a gyerkőc a bölcsibe...ott azt mondjàk hagyjam mert aztan ha hírtelen talàlok munkst hova teszem?, újra be kell szoktatnom.

De közbe a fene esz meg itthon hogy mellettem lenne a helye. :(((


2014. márc. 21. 10:11
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
Ha jól érzi magát és beszokott akkor felesleges kivenni.Te egyedül úgysem tudsz már neki úgy és annyit nyújtani mint a bölcsiben.Így legalább van időd átpofozni az önéletrajzod,elmenni bemutatkozó beszélgetésekre,stb.
2014. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem maradjon, neki már ez a "megszokott". ott szocializálódik, a saját korosztályával lehet.

főleg, hogy maradhat...

arra is gondolj, ha el kell járnod állásinterjúkra (legyen úgy! :) ), akkor kire bízod?

2014. márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze igazatok van pàrom is ezt mondja.

Deee...àhhh...olyan nehéz.

2014. márc. 21. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kivedd! Legfeljebb elég, ha csak kb. 9-től 3-ig van bölcsiben, mégsem egész nap. Közben pedig tudsz munkát keresni, állásinterjúra járni, akár még tanulhatsz is, amíg nincs állásod, például nyelvet.
2014. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Így van csak nem 9-től hanem 8-tól.

De interjúra sem hívnak.

Azt írom: esély sincs nagyon arra hogy felvegyenek valahova.

2014. márc. 21. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nezd a babad/kisgyereked igenyeit is. Mert lehet, hogy o szereti a bolcsit, a tarsasagot amit mar megszokott. Persze, biztosan nehez az, hogy otthon vagy egyedul es o nem lehet veled de ne csak azt nezd, hogy neked ez kellemetlen hanem azt is, hogy neki jo a kis megszokott elete. Ha nem szeretne a bolcsit, sirna, nem szivesen jarna... Akkor persze nem kerdeses a dolog, de ha szivesen jar es jol erzi magat, azt mondtak maradhat akkor en tuti nem vennem ki azert, hogy majd fel ev mulva ujbol kezdjem az egeszet. Megszokta a gyerekeket a gondozokat, jatekokat... Lehet otthon te es a negy fal mar neki keves lenne. O is egy kis emberke neki is vannak erzesei es vedd azokat is figyelembe.

Nekem a kisfiam bolcsis volt mar eleg kiskora ota mert ahol elunk csak 1 ev a gyes. Imadta a bolcsit mar elso perctol. Egyik nyaron ugy alakult, hogy a cegemnel ahol dolgozom volt egy egyhonapos leallas igy szoltam a bolcsibe, hogy egy honapig otthon leszek vele (ekkor volt a kisfiam 2 es fel eves). Az elso masfel het izgalmas volt a kisfiamnak mert jatszotereztunk, eljartunk uszni, fagyizni meg otthon legoztunk... Aztan elkezdte emlegetni a bolcsis tarsait. Pl. Mentunk vasarolni es mondogatta, hogy vegyunk sok csokit mert o vinni akar a tarsainak meg a bolcsis neniknek... "Rajzol" otthon es mondta, hogy vigyuk a bolcsibe megmutatni. Emlegette a tricikliket es a tarsait, hogy veluk akar triciklizni meg szaladgalni. Ebedkor eszebe jutott, hogy o mindig a kek macis poharba kap vizet a bolcsibe... Iszonyatosan hianyzott neki a tarsasag. Hianyoztak a gyerekek. Nagy orom volt amikor visszamehetett. Egy gyerek aki mar megszokott egy kornyezetet es szereti annak sokkal nehezebb lesz hidd el ha kiszakitod ebbol.

2014. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Februártól volt bölcsis a kislányom, nekem júniusban már nem volt munkám. Pont akkor kezdődött a bölcsis nyári szünet, így volt egy szuper laza nyarunk :-) persze én közben munkát is kerestem de ősszel ment vissza a bölcsibe, nekem is ezt javasolták a gondozónők. Mindig én mentem érte a legkorábban, és reggel utolsók közt érkeztünk, és minden héten volt egy szabadnap, amikor nem vittem. Persze így is lelkiismeret furdalásom volt de aztán végül lett állásom és nagy könnyebbség, hogy a bölcsi folyamatos volt és nem kellett újra beszoktatni.
2014. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!