Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek bölcsi helyett jó...

Szerintetek bölcsi helyett jó alternatíva ez ennyiért? Eléggé tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Másfél éves a kisfiam, csak GYESt kapok, és szeretnék elmenni dolgozni. Viszont bölcsibe egyelőre nem veszik fel, amíg nincs munkaviszonyom, meg szabad hely sem igazán van.


Találtam a neten egy hirdetést, hogy otthon lévő anyuka 18 hónapos kislánya mellé plusz egy gyerek felügyeletét vállalná minden hétköznap reggel 7-től délután 5-ig. Mindezért havonta 40ezret kérne, ami egy napra lebontva 2.000 forint. Elég korrektnek hangzik, csak gondolkozom, mennyire lenne ez jó megoldás. Természetesen előzőleg szeretném megismerni az anyukát, és ha az első benyomás nem jó, nyilván nem vinném oda a gyereket.


Szerintetek esetleg beválhat ez a dolog?



2014. márc. 25. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár be is válhat, de ha már ennyit kifizetsz, nekünk pl. magánbölcsibe jár a kicsi, mert nekem is vissza kellett mennem dolgozni, és 40ezret fizetünk havonta mindennel együtt. Akár ennek is utána nézhetnél, oda felveszik minden kikötés nélkül.
2014. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyen körülmények között sem hagynám egyedül, felügyelet nélkül 1 személyre a gyerekemet! Bármit csinálhat vele, nincs korlát, gát... nem látja senki!!!! Inkább magán bölcsi, vagy családi napközi! Egy családi napközi is kajával mindennel 50-60 ezer Ft! 10-20 ezerrel egy szakszerű intézményben, ahol figyelnek stb... Úgyhogy NEM!
2014. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem hagynám így ott sehol. Én egyetemre járok, csak gyest kapok én is, most szokunk magánbölcsibe, havonta 50 ezer forint, az a 10 ezer már nem oszt, nem szoroz szerintem, inkább akkor ilyen helyet keress neki.
2014. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
magamat ismerve vadidegenre nem biznám ,inkább magán bölcsi nagyszülök.
2014. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem merném! És egyébként sem kér keveset, azért már inkább szakképzett emberekkel legyen ahol megvan a felelősségvállalás rendszere is...

Ennyiért sokkal inkább magán bölcsi, csana

2014. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már sok 40 ezer?Itt az a gond,hogy nem ismered.Én ismerősön keresztül találtam bébiszittert,5*8 órát van nálunk egy héten és 180 ezret fizetek neki.Szerencsére megtehetem,de sajnos már fél év után vissza kellett mennem dolgozni mindkét gyerekemmel.3 éve van nálunk és már családtag.Ez az én példám,de a te helyedben inkább bölcsi(pedig bölcsőde ellenes vagyok),mint egy ismeretlen ember.
2014. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!