Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsi vagy bébiszitter?...

Bölcsi vagy bébiszitter? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Bölcsiben társaságban van,azért jobb,otthon pedig a bébiszitter csak rá figyel.De melyiket válassza a szülő?
2014. márc. 27. 13:19
 1/3 piroska és a farkas ***** válasza:

Szerintem ha a kisgyerek igényli a gyerektársaságot, akkor mindenképpen a bölcsit! Én nagyon szerettem, a mai napig emlékszem a kedvenc ottani játékomra, pedig már 33 éves vagyok :)

Viszont voltam babysittere is 2,5 éves kislánynak, tudom, hogy az is nagyon jó tud lenni, nagyon szeretettel teli volt a kapcsolatunk.

Szóval végül nem segítettem dönteni, bocsi :)

2014. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ha kérdésként felmerül akkor van pénzetek a sziterre.Attól is függ mennyi idős.Egy két éven aluli gyereknek jobb ha babysitterrel van szerintem,2 év felett akár mehet bölcsibe is,bár van annak hátránya bőven.A lányom 2 évesen ment bölcsibe,imádja a gyerekeket,a gondozókat is,de rengeteget beteg.Emiatt azt mondtam,ha szülök kistesót csak úgy,ha oviig otthon tudok vele maradni.Pedig szeretem a bölcsit,a lányom is,de ez hogy minden gyerek állandóan beteg meg köhög,meg taknyol,sok mindent elront.
2014. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyerekek elvileg 3 éves koruk előtt nem játszanak együtt. Elbeszélnek egymás mellett, nincs még empatikus képességük. Egymás mellett játszanak, esetleg feláltva tologatják a kisautót, de együtt csak 3 éves kor után. Azért 3 év normális esetben a gyes, mert addig jó a gyereknek, ha egyedül van anyukával. Szóval én bébiszitter párton vagyok. Nomeg az állami bölcsikről nagyon rosszakat hallottam, a magán meg sokszor kb drágább, mint a bébicsősz. Meg jóval kevésbé ellenőrizhető...
2014. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!