Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Csepeli Mázoló utcai bölcsödét...

Csepeli Mázoló utcai bölcsödét ismeri valaki? Mikor van a beiratás?

Figyelt kérdés
Felhívtam a bölcsit, és azt tanácsolta a hölgy a telefonban, hogy ráérek augusztusban visszahívni a beiratással kapcsolatban.Valóban ráér?A kisfiamat szeretném beadni az év végén (nov-dec) és szeretnék érdeklődni, hogy milyen?Gondozónők milyenek?Maga a bölcsöde milyen?Mennyire megbízható?Tapasztalatok érdekelnének!Köszönöm a válszokat!
2014. márc. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A csepeli rákóczi téri központi bölcsödét hívd! Ott intézik a felvételt.
2014. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem a Rákóczi téri központban intézik, hanem a bölcsődékben. Én októberben mentem az ÁMK bölcsibe beíratni a kislányomat és azt mondták, jövő év szeptembertől mehet. Én a helyedben személyesen mennék be, nehogy lemaradjak.
2014. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj be, különben lemaradsz. Maga a bölcsi nagyon jó, én csak ajánlani tudom. Lányom rengeteget tanult ott, szeretett nagyon oda járni. A gondozók is nagyon aranyosak akiket ismerek, látszik, hogy szívből szeretik amit csinálnak, és imádják a gyerekeket
2014. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!