Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lelketlen gondozónő?!

Lelketlen gondozónő?!

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, a fiam most lett bölcsis pár hete és az egyik gondozónő nagyon unszimpatikus nekem. Úgy látom fiatal kora ellenére ki van égve, alig mosolyog, nem szeretettel bánik a gyerekekkel. Semmi kedvesség nincs benne. A társa viszont pont az ellentéte. Mi tévő legyek? Vegyem ki a gyereket? Veszélyeztetett terhes vagyok és sokat kellene feküdnöm, hogy ne legyen gond. Magánra nincsen keretünk. A fiam szívesen jár, de a másik gondozót sokkal jobban szereti, azt látom rajta. Nem akarom, hogy sérüljön a kis lelke.
2014. ápr. 10. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Veddki, majd az óviba is lesz egy gondozó vagy gyerek aki csúnyán néz, attól is vedd ki, majd iskolába se járasdmert ott is néznek csúnyán. Ès felesége se legyen mert az is fog vele kiabálni.


Szerintem ha a gyerek szeret oda járni, egyik gondozóban megbízol akkor semmi ok arra, hogy kivegyed onnan.

Nekem is a kicsi lányom bölcsis, de ha bajom is lenne a gondozónökkel nem kivenném, hanem megbeszélném, vagy másik csoportba kérném.

2014. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ezért kivennéd?nem tudhatod miért nem mosolyog....a gyereked nem csak mosolygos embereket fog még látni élete során,nem lehet amugy se mindenki egyforma.....ugye nem gondolod h emiatt sérülhet a lelke???tultengnek benned a hormonok sztem....ha a munkáját rendesen végzi akkor nincs gond....lehet mikor viszed reggel még neki is korán van...nem látod napközbn hogyan visekledik....
2014. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret járni,nem venném ki.ha kifejezetten nem bunkó a gyerekekkel.lehet,h csak neked nem szimpi...én is így vagyok az egyikkel,de nem tudom ezért kivenni őt.
2014. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha szívesen jár, miért vennéd ki?

nálunk is van egy hasonló gondozónő, de érdekes módon a gyerek őt szereti jobban. pedig engem a hideg kiráz tőle, de nagyon jól kezeli a helyzeteket.

viszont lelketlennek semmiképp sem nevezném, hiszen nem tudhatod, hogy miért ilyen. lehet komoly oka, hogy nem kedves és mosolygós.

2014. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet burokban nevelni a gyermeket. Ha neki nincs gondja a gondozónővel, akkor neked sem kell, hogy legyen. Ha van férőhelye, szeret oda járni, egészségileg is bírja, neked pedig pihenned kell, akkor min gondolkozol? Lesz majd még komor óvónő, tanítónő, tanár, főnök az életében, és ezeket a helyzeteket neki is meg kell tanulnia kezelni.

Szerintem hagyd csak ott. Lehet, hogy jobban sérülne a lelke, ha kiszakítanád ebből a környezetből és el kellene válnia attól a gondozónőtől is, akit szeret.

2014. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kicsinek van panasza a gondozónénire vagy csak neked nem szimpi?Az nem gáz,ha a másikat jobban szereti,általában mindig van valaki akihez jobban ragaszkodnak.
2014. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Szerintem bölcsődére nem is lenne szükség, be kellene mindegyiket zárni.

A gyereknek 3 éves koráig az anyukája mellett a helye, és nem napi 8-10-12 órában idegen közösségben.

2014. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Kedves utolsó!te ezt tényleg komolyan gondolod?tudod nem mindenkikek van KŐGAZDAG FÉRJE!!!
2014. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Persze,zárják be a bölcsiket,de akkor legyen 3 év gyed,és ne 60.000 Ft legyen,hanem mondjuk a duplája.
2014. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az oviban van egy óvónő. Nagyon unszimpatikus majdnem minden szülőnek. A kinézete, a kisugárzása valami borzadály. Nem mosolyog, mindig olyan mérges feje van. Mégis minden gyerek őt szereti a legjobban.

van ez így :)

2014. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!