Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyibr kerül a bölcsőde,...

Mennyibr kerül a bölcsőde, hány hónapos kortól lehet beiratni?

Figyelt kérdés
Budapesten tud valaki olcsó bölcsődét? 7hónapos a fiam ,tudom hogy még kicsi nem is volt tervembe a bölcsi,de így alakult :(

2014. ápr. 12. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

13. kerületben a kerületi lakosoknak pl ingyenes az állami bölcsi :) Mi itt lakunk, úgyhogy továbbiakat nem tudok.

És általában 20 hetes kortól veszik fel a gyerekeket...1-2 magán esetében hallottam, hogy idősebb kortól...

2014. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andi80018 ***** válasza:
Nálunk már volt egy 11 hónapos kislány is. Nem tudom, kisebbet be lehet-e adni, az adott bölcsit kéne megérdeklődni. Havonta kb 11-et fizetünk kajával, ha mindennap megy. Bár erre még nem volt példa úgy emlékszem. :-) A gondozási díj 2100 ft. Az mindig fix.
2014. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem akarom beiratni ,félek le maradok a legfontosabb dolgokról :( De lassan nincs választásom..köszönöm a válaszokat, azért is kérdeztem mert sokan mondták hogy kb 50ezer ft az állami bölcsi is!
2014. ápr. 12. 09:53
 4/6 Andi80018 ***** válasza:
Á, az elég húzós lenne! :-) Hát egy magán 70-80 ezer, az kemény viszont.
2014. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
dehogy 50ezer...nálunk 510ft a kaja.a gondozásidíj a fizutól függ,de maximum 10ezer lehet.ha 10 napot hiányzik a gyerek,akkor nem kell fizetni.érdi állami bölcsi
2014. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kispesten ingyenes a bölcsi csak az étkezésért kell fizetni.
2014. ápr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!