Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A debreceni Kistemplomi...

A debreceni Kistemplomi Családi Napköziről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak rossz sajnos. :( Mikor mi próbáltunk volna beszokni, velünk együtt többen hozták el onnan éppen a gyermeküket. Számtalan mulasztásuk volt 5 nap alatt, egy ezek közül komoly bajjal is járhatott volna. A lányunk meg még 4 hónap múlva is sírt, ha a környékre mentünk. Másik családi napközibe gond és könnyek nélkül szokott be utána, nagyon szereti, és én is maximálisan elégedett vagyok vele. Én nem javaslom.
2014. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy melyikbe jártatok utána? A bölcsiben túljelentkezés van és ha nem veszik fel, akkor Csanába vinnénk a kisfiúnkat.
2014. ápr. 24. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon szeretju. :) tényleg profik, mindenenben sak dicsérni tudom őket.

2014. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos ez nekünk messze van, mert busszal járok dolgozni :(, de kedves vagy, hogy válaszoltál :)
2014. ápr. 24. 14:01
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nekunk is rossz tapasztaltunk van. Az egyik gondozo vegig kiabalta a napot, annak ellenere hogy bent voltam.Az udvar eletveszelyes, ahol tobb alkalommal is felugyelet nelkul voltak hagyva a gyerekek. Arban ko lett volna...de nem ereztem biztonsagban a gyereket.
2015. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!