Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsödei beíratkozáshoz,...

Bölcsödei beíratkozáshoz, felvételhez milyen munkáltatói igazolás kell? Mikor kell leadni, hogy mikor mentek vissza dolgozni, erről egy papírt a bölcsi felé?

Figyelt kérdés

2014. jún. 6. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy milyen, munkáltatói? Beiratkozáskor ha más nincs szándéknyilatkozat, viszont amikor a gyerek el kezd járni már kell rendes munkáltatói vagy nem mehet.
2014. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem dolgozol akkor kell egy szándék nyilatkozat a munkahelyről,hogy pl:2014.09.01 től visszavárnak.Ha meg elkezdődik a bölcsi akkor kell a munkáltatói,hogy elkezdtél dolgozni.Legalább is nekem az első gyereknél így volt.Most a másodikat másik bölcsibe írattam,oda nem vittem szándék nyilatkozatot,de ma jött email,hogy felvették.
2014. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ha nincs dátum, hogy mikor lehet kezdeni a beszoktatást, akkor mikor kezdjek dolgozni? Milyen dátum legyen rajta?
2014. jún. 6. 12:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Adtam le egy papírt a munkáltatótól, de az nem olyan hogy mikortól állok munkába.
2014. jún. 6. 12:08
 5/5 A kérdező kommentje:
2. nak mikor viszed a papírt? Milyen dátummal kezdesz? Mi alapján mondasz dátumot a munkáltatónak?
2014. jún. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!