Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit jelent ez probanapon?...

Mit jelent ez probanapon? Valami rosszat csinaltam?

Figyelt kérdés

Ma voltam allasinterjun egy bolcsodeben.A vezeto beszelgetett velem,elmondott nehany infot,kerdezgetett az oneletrajzommal kapcsolatban.Aztan mondta hogy egy orat a csoportban kell toltenem.

Epp az udvaron voltak kint a gyerekek a gondozonokkel.A gondozonok csak ultek es beszelgettek.Mondta az egyikuk,hogy ha szeretnek ott leszek veluk,ha szeretnek akkor elvegyulok a gyerekek koze.Az elejen kicsit beszelgettem veluk,h hany gyerek van a csoportba stb.,de kb lesz.artak magasrol,nem is igazan valaszoltak.

Aztan az egyik kislany oda jott es oda mentem hozza meg a tobbi gyerekhez jatszani.Kozbe neztem a reakciojukat.Az egyik fiatal lany szuros szemmel nezett vissza ram,de a gyerekekkel is bunko volt.Aztan a gyerekekkel valo jatek utan megint oda ultem hozzajuk.Picit beszelgettem a fiatal csajjal,kiderult rola,h o takarito.Probaltam beszelgetni a gondozonokkel,de ismet kb. lesz.tak.Aztan oda mentem kicsit a gyerekekhez valami kapcsan huncutkodni aztan az egyik no oda jott hozzam(nem volt valami szivelyes velem),h ok lassan mennek ebedelni koszoni szepen,menjek vissza az irodaba.Kerdeztem,hogy ennyi volt? Mondta,hogy igen.O nem mond semmit majd a vezeto megmondja,hogy tetszett-e.A vegen mindannyian megkoszonek mondtam,hogy en is koszonom.


A vezeto kerdezte h hogyan ereztem magam.Mondtam,h jol csaladiasnak tunik.Mondta, hogy juli vegen kapok valaszt.Kerdeztem,h mennyire van esely,mert nezek mas helyet is.Erre mondta,h nyugodtan nezzek.Voltak es lesznes is utanam.



2014. júl. 4. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, amit mondott. Vannak más jelentkezők is, majd akkor dönt a vezető, ha mindenkit megnézett.
2014. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem csináltál semmi rosszat. Teljesen átlagos, normáis választ kaptál. :) Pont azt jelenti amit leírtál. Erre nem lett volna jó válasz az, hogy "ó igen, sok esélye van, nehogy elígérkezzen máshova".
2014. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt ertettem amit mondott...De azt nem h miert sza.tak a fejemre...
2014. júl. 4. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell elvárni, hogy körülugráljanak... kb. kismilliószor végigcsinálták már, és lehet, a héten már te voltál a 20. próbamunkatárs... Én is új m.helyen kezdtem a héten.. és kb. "le.szrtak" első két nap... de nem is vártam el, hogy most miattam gldédában álljon és kedves legyen mindenki.. a hét végére kialakult azért :)
2014. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenek és kész. Nem akartak veled barátkozni, kellemetlen, de ebből ne vonj le következtetéseket. A vezető korrekt választ adott, nem is mondhatott volna mást.
2014. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom.:) Szerintem is korrekt valaszt kaptam,szimpi volt a vezeto.De azt nem ertem meg mindig h miert szar.tak a fejemre es hogy miert nem mondtak velemenyt a gondozonok semmit sem.Illetve miert fel ora utan kuldtek a vezetohoz amikor egy orarol volt szo...:OO
2014. júl. 4. 15:09
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4.Valaszolo:


Nem tudom ki beszelt itt Neked korugralasrol,csupan nem ertettem a helyzetet.Meg szerintem egy uj embert nem igy kene fogadni,foleg hogy egyutt ossze dolgoznank.De ez csak privat velemeny.:)

2014. júl. 4. 15:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért voltak veled ilyenek?

1. nem lehet tudni, hogy kell-e veled dolgozniuk

2. ha együtt is fognak veled dolgozni, akkor is ez lesz az elején. szimplán azért mert új vagy, ők meg már összeszoktak! Te leszel (ha leszel) az új a csapatban.

2014. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A kollegaknak is van bele szolasuk,hogy en legyek-e az uj kollegano,vagy sem...
2014. júl. 4. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már meg van a favoritjuk, ismerősük stb. csak muszáj végigcsinálniuk a procedúrát.
2014. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!