Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ringatásra alszik el a baba,...

F.B.I. kérdése:

Ringatásra alszik el a baba, ezt hogy oldják meg a bölcsődében?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat az enyém szoptatas közben aludt el, megis megoldották. Elmaradnak a kicsik meg ugye ott a csordaszellem is, ne aggódj.
2014. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát egy idő után megtanul elaludni magától. nem fogják ott ringatni.
2014. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ringatták az egyik kisfiút mikor éppen szoktattam be a lányom láttuk,és utána szépen fokozatosan leszoktatták róla.Ordítani nem fogják hagyni,mert akkor egyik sem alszik,ettől ne félj,de törekednek rá,hogy viszonylag gyorsan önállóan el tudjon majd aludni,
2014. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy hallottam,hogy segítenek nekik az elalvásban,és mivel annyi inger éri őket,hamar megtanulnak egyedül elaludni.


Off:Az én kislányom most ősszel lesz bölcsis,két héttel ezelőttig ringattam és nagyon aggódtam,hogy mi lesz így,de legnagyobb meglepetésemre próbaképp ébren betettem az ágyba,adtam neki még egy cumit és kijöttem a szobájából,egy csepp sírás nélkül azóta így alszik el egyedül,integetet,ha kimegyek,kicsit forgolódik,magyaráz,és elalszik.

2014. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Este már Ő is elalszik egyedül, de napközben nem :(
2014. aug. 19. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi bölcsinkben, ha igényli a gyerek ringatjuk és majd mikor már biztonságban érzi magát egyedül is elalszik.Nyugodj meg, fogják ringatni mindenki nyugalma érdekében.
2014. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát igen a ringatás! Sok gyereket szúrnak így el a szülők és utána azt várják ,hogy a bölcsi oldja meg a dolgot és eszébe sem jut több anyukának ,hogy a bölcsibe kerülés előtt ő maga próbálja meg leszoktatni otthon . Otthon csak anyuka hallgatja az ordítást pár napig viszont a bölcsibe nem mindig fogadja el a gyerek a kisgyermeknevelő ringatását és annyira sír ,hogy a többi sem tud aludni és ilyenkor már kiadni sem tudjuk anyukának mert már dolgozik. Üzenem az ilyen szülőnek hogy mielőtt megkezdik a bölcsit ő szoktassa le otthon a ringatásról és ugyan ezt üzenem azoknak a szülőknek akiknek a gyermeke még cicivel alszik el délután! Utóbbi még problémásabb mert erősebb kötődés alakul így ki anya és gyermek között,az ilyen gyermek bölcsődei altatása szinte megoldathatatlan,ha az anyuka előtte nem szoktatja le a ciciről.
2014. szept. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!