Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Feltétel a bejelentett munkavi...

Feltétel a bejelentett munkaviszony a bőlcsődében?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1éves lesz 9.én. Szeretnék dolgozni menni,de nincs bejelentett munkám. Mik a feltételek Budapesten? Zuglóban lakunk ha ez számít! Hány órára lehet bent hagyni a gyereket illetve hány órától?
2014. aug. 19. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs bejelntett munkád nem viheted.
2014. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen mivel bölcsi nemkötelező,és bölcsi hiány van, így adófizetőknek a pénzéből azok a gyerekek lehetnek ott ahol szülők is adót fizetnek.
2014. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A régi munkahelyem megmaradt,30hetesen mentem el onnan korház után közös megegyezéssel. 4órába akart a főnököm bejelenteni 1hónap után,de pont 1hónapot dolgztam ott próbaidőn amikor bekerültem a kórházba,utána már nem dolgzhattam(ülő munka) . Főnököm azt mondta,vár vissza dolgozni. Gondolom be is fog jeleteni 4órában vagy 6ban. Ez elég lenne a bőlcsihez?
2014. aug. 19. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
igen elég ha 4-6 órában dolgozol nyilatkozatt kell hogy te ott dolgozol és kész.
2014. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, beírathatod bölcsibe hiszen sajnos nem mindenki tud azonnal visszamenni dolgozni (időközben megszűnt munkahely). Vagyunk egy páran, akiknek munkát kell keresni és lássuk be nem annyira célszerű gyermekkel állásinterjúra menni. Nincs mindenkinek segítség gyermekvigyázás céljára. Nálunk azok az anyukák, akik kisebb gyermekkel vagy várandósan vannak otthon 3/4 8-ra viszik be a gyerkőcöt és 15h-kor viszik haza.

Arról már nem is akarok említést tenni, de mégis megteszem, hogy vannak olyan családok, ahol nincsenek bejelentve a munkahelyükön és mégis dolgoznak a szülők. :( De ez nem az Ő bizonyítványuk....

2014. aug. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Igen viheted. egyetértek az előző válaszadóval.

2. válaszadónak pedig üzenem, hogy aki ebben az országban akár egy kiflit is vásárol, az adózó állampolgár. Hallottál Te már az általános forgalmi adóról? (ÁFA).

2014. aug. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!