Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » (Fiatal) anyukák titeket nem...

(Fiatal) anyukák titeket nem néztek le, hogy viszonylag korán adtátok be bölcsibe a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy lenéznek, bunkóznak majd velem a bölcsődei dolgozók, mert 1 évesen már járni fog a fiam..És fiatal is vagyok, még annyinak se nézek ki mint a korom..vagy nem szokás emiatt így viselkedni az anyukákkal?
2015. jan. 26. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Minden területén az életnek vannak olyan emberek, akik lenéznek és ítélkeznek, akár a korod, akár a külsőd, az életed, családod, munkád, vagy akármi miatt. Nem azt kell megtanulni, hogyan kerüld el őket, hanem azt, hogy hogyan kezeld őket. Ha beszólnak, reagálj! Senkinek semmi joga ítélkezni feletted. Végezze a munkáját és kész! Vértezd fel magad és légy határozott és büszke! :)
2015. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
AZ a baj,ha beszólnak mindig leblokkolok, és utána jut eszembe mit kellett volna reagálnom épp.. :(
2015. jan. 26. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt egyedül Te tudod, hogy miért adod ilyen korán bölcsibe a babád. Azzal ne foglalkozz, ki mit mond, az legyen a legfontosabb, hogy a Te lelkiismereted legyen mindig tiszta! Az valóban visszatetsző, ha 'lepasszolod' a babád azért, mert így könnyebb. Ugyanis egy 1 éges ocinek valóban az anyukája mellett a helye. Az egészen más, ha vissza kell menned dolgozni, hogy ne kopjon fel az állatok. Sok ok létezhet.
2015. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elhiheted utolso, hogy nem azert adom be hogy a pics@mat meresszem itthon ..
2015. jan. 26. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha téged leszólnak, akkor engem meg megköveznek, mert 7 hónaposan megy bölcsibe, megyek vissza dolgozni, végre...
2015. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Hát... 5-ös! Büszke lehetsz magadra! Szegény gyerek!
2015. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
5ös vagyok, miért is? Más országokban 6 hónapig vannak a gyerek mellett, én is korán mentem bölcsibe, mert a szüleim dolgoztak, és mégis egészséges, rendes felnőtt lett belőlem.
2015. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Azert nem kene igy leszolni aki 7 honaposan adja bolcsibe a gyereket. Ez a luxus h 3 eveig az anyuka otton lehet cask Magyarorszagon van ill a cseheknel. Ausztraliaban kemeny 18 hetet fizetnek minimalberen, ha az eves csaladi jovedelem nem er el egy osszeget, kulonben nuku penz. es max 1 evig lehetsz otthon. Itt nincs TB h kiiratom magma mert terhes vagyok... kismamak huzzak az igat az utolso napig mert az egy ev az utolso munkaban toltott naptol szamitodik. nem pedig a szules napjatol. Uj Zelandon meg ennyi sincs, Malaysia 2 honap, Singapore 4 honap. Akkor mirol beszelunk??? En osszetennem a ket kis kacsomat ha megadatott volna nekem a Mo-I luxus.
2015. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező! Mindenki megérti, hogy bölcsibe adod a kicsidet, mert gondolom dolgoznod kell...!De mindegy is, hogy miért adod be, ha felveszik...

Azt viszont már nem, hogy miért fogalmazol közönségesen...talán, mert az vagy?

Nos, ha lebunkóznak, az talán épp ezért lesz és nem azért, mert te korán bölcsibe adod a fiad...

Nem szokás emiatt így viselkedni az anyukákkal...

2015. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is, az államokban 6 hét szülési szabadságot kap az anya, de nem is nizto ts, hogy fizetett. Itt szinte mindennapos, hogy a gyerkőc bölcsibe megy. Bár én még nem vagyok anya, én több időt szeretnék a gyerek mellett tolteni, de a pénz nagy ur. Ha muszáj vissza menni munkába, akkor bölcsi az egyetlen megoldas, vagy nagyszülők.


Kerdezo: nem törődj veluk, ha még szolnak. Szépen elmondthatod, hogy vissza kell menned dolgozni, ezért választasz bolcsit. Ha nem tetszik valami. Akár a hely akár a szemelyzet, máshova mesz...

2015. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!