Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis fiatok visz virágot...

Bölcsis fiatok visz virágot nőnapra a gondozónéniknek, lányoknak?

Figyelt kérdés
Ma kezdtük a beszoktatást a bölcsibe, nem tudom a szokásokat. Most olvastam egy ovira vonatkozó kérdést ezzel kapcsolatban.
2015. márc. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi vittünk egy-egy szál virágot a dajkáknak. Nem egy nagy összeg és kedves gesztusnak tartom. Ugyanígy az oviban is szoktunk a két óvónéninek és a dajkának. A csoportban más fiúk is visznek. Néha becsúszik egy-egy bonbon is.
2015. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában olvastam egy helyes, olcsó ötletet, bár picit " dolgozni" kell vele.

Kell venni hozzá egy doboz bonbont, olyat, ami szemenként be van csomagolva, kell piros és zöld krepp papír, hurkapálca, foll pack és némi ragasztó.


Először nylonba vagy follpackba kell csomagolni egy szem bonbont, hosszú " szárat" kell hagyni neki. Ezután a piros krepp papírt , mint egy virág fejét, két rétegben köré kell tekerni, alul összefogni, és be kell vagdosni, szépen, mintha szirmikat csinálnánk. A kreppet vissza lehet hajtogatni formára.

A zöld kreppből és a hurkapálcából lesz a szára, ebbe lesz belerejtve a folllack szára is. Itt kell picit ragasztani.


Remélem érthető a leírás.


Tök mutatós, és egyszerű, minden lánynak, néninek juthat.

2015. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem " foll pack", hanem folpack. Utólag visszaolvasva nagyon fájnak a helyesírási hibák. Bocsi!
2015. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi is vittünk bölcsiben is és oviban is!
2015. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem esik bölcsis napra most a nőnap. Ha arra esne, akkor vitt volna természetesen, de így nem fog.
2015. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vettem kis primulákat a gondozónéniknek, hétfőn reggel visszük. Nem volt drága és megérdemlik, kisfiam már egy hét alatt megszerette őket. Nagyon tetszik a bonbonos ötlet, majd jövőre lehet azt kapnak, ha már a fiam tud segíteni az elkészítésben.
2015. márc. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!