Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha 2 bölcsit jelöltem meg és...

Ha 2 bölcsit jelöltem meg és felveszik az elsőbe, attól még meggondolhatom magam? Mivel csak utólag tudom meg, h jó döntés volt e.

Figyelt kérdés
tiszta vicc, hogy tapasztalat nélkül kell bölcsit válaztani
2015. ápr. 12. 08:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy valóban gondoskodnak e a gyerekről, nem e hagyják mondjuk sírni, piros lesz e a feneke(én babám olyan érzékenybőrű, hogy nem kell sok aahhoz, hogy sebes, véres legyen a feneke


szóval bármi gubanc esetén simán kivehetem átteni egy másikba?


rendkívül fásultnak, "gyerekuntnak" tűnnek a nevelők

2015. ápr. 12. 08:45
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha meggondolod magam akkor kiveheted a gyereket és újra jekentkezhetsz vele máshova. Mivel a fenntartó mindenütt ugyanaz, kevés esélyed lesz rá, hacsak nem költözés miatt történik.

Amúgy hogy gondolod a tapasztalat általi választást? A gyerek jár 3 hétig és ha nem tetszik, megy a másikba, onnan meg a kovetkezobe?

2015. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

igen valahogy így

munkahelyeken is van próbaidő..

2015. ápr. 12. 09:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂 A bölcsőde a gondozonoknek munkahely, neked pedig segítség, hogy el tudj menni dolgozni. Nem kötelező. Valami álom világban élsz szerintem.Nincs próbaidő. Ahogy írtam, simán kiveheted a gyereket, hanem tetszik, csak ne csodálkozz, ha nem veszik fel másik helyre. Amúgy iskolában is ezt tervezed majd?
2015. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
általános iskolák között kétlem hogy hatalmas lenne a külöbség, a körzetiben sok a kissebbség, valszeg nem azt fogom megjelölni(ott voltam pedasszisztens, nagyon sajnáltam egy c.kislányt, nagyon vastag üveges volt a szemüvee, és még azzal sem látta amit olvasni kell, olyan sok köztük a beteg, meg lemaradott, nem tudom mit csinálnhatak a szüleik velük..
2015. ápr. 12. 11:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Itt nem is kell megjelolni...Elmesz,megmondod mikorra kell az ellatas.Akkortol van helye.Nem tartanak tobb bolcsiben helyet,nem fogjak masok elol eltartani a tiednek...Amugy meg a suli valasztasa sokkal fontosabb,ott mar vannak kulonbsegek,bolcsiben nem.Sirni nem hagyjak sehol...
2015. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát elarulom, hogy pont az iskolák között van nagy különbség, de mindegy.
2015. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

egy általános iskolai tananyagra gondoltam, hogy kétlem hogy különbség lenne a tanítás színvonalában, meg van adva a kötelező tematika és jóformán csak ez számít.


mert miben lehet különbég?


bölcsire visszatérve, mndenestre ott az igazgató azt mondta, hogy szívesen várnak, nyugodtan jöhetünk, sőt jóformán reklámozta a bölcsit, mintha nem lenne elég gyerekük soha, míg a körzetiben meg olyan hideg-ridegek, nem tájékoztatnak eléggé, sőt az ig.helyettes jóformán ferdít, félre is akar vezetni

2015. ápr. 12. 12:37
 9/16 A kérdező kommentje:

gondoltam megpróbálom a körzetit, mert sokat jelent hogy közel van.

de pl orvosválasztásnál is eléggé bejött a megérzésem és orvost is kellett váltanunk! most ilyesmi megérzésem van

2015. ápr. 12. 12:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Huh, te vgy nagyon buta vagy, vagy nagyon naiv. A iskola: tanítónő nyugdíj korhatarhoz közelítő aggszuz, aki bizony a testi fenyitesben hisz, így repkednek a körmösök, pofonok, magyarázni nem tud, házi feladat naponta több oldalnyi, kedvesség nulla. B, iskola, pályakezdo tanító, tele lendülettel, ötletekkel, a pozitív megerősítés hive, h kell százszor magyarázza el, hogy 2+2 miért 4.
2015. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!