Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Vannak, akik úgy kezdték...

Vannak, akik úgy kezdték bölcsit, hogy a délutáni alvásnál még cicit igényelt a baba?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kislányom, júniustól megy családi napközibe, de nagyon tartok a beszoktatástól, mert csak cicin hajlandó elaludni. Ha volt valaki ilyen helyzetbe, hogy oldottátok meg?

2015. ápr. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán elavult nélküle, mivel én nem voltam ott, nem igényelte
2015. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a barátnöm bölcsödei gondozo(mindkettönknek bölcsis gyereke van, de ök másik bölicsben).

Èpp egyik nap mondta, hogy mennyire lefáradt mert egy majdnem 2 éves gyereket adtak be hozzájuk, és még otthon cicin alszik el. 3 òrán át altatta és akkor is csak éppen 10 percekre aludt el már a sok sírástól. Az anyja megmondta erlöre ez lesz, de még is beadta teljes idöre.


Szerintem aki beadja a gyerekét bölcsibe az vagy szoktassa le ciciröl vagy ne altassa ott.


Szerintem ez a gyereknek egy óriás rossz dolog. Elsö elválás anyutól, és már is mindent veszít, a cicit(amit már nem is kellene szívnia) és a mamát is egész napra.

2015. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől félek, csak teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogy szoktassam le, anyukámnak sikerült párszor elaltatni mikor átvitte magukhoz, csak délután 1helyett 5kor aludt el.
2015. ápr. 22. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Még van egy kis időd,próbáld meg a délutáni alvást cici nélkül,mert valamelyik kicsi könnyen beilleszkedik a bölcsődébe,de valamelyiknek elég nagy törés az,hogy nincs a megszokott környezetbe,a megszokott emberekkel.De így még nehezebb lehet,mert egy plusz kötődés.

Én valahogy megpróbálnám leszoktatni a délutáni szopásról,már ha muszáj.

2015. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Enyem is cicizett mikor beadtam 15 honaposan. brszoktatas 3.napjan mar ott aludt. Bolcsiben nem igenyelte viszont amint hazaertunk fel 4 korul mar kerte. De ez nem volt gond. Majd 3 honap mulva teljesen leszokott par nap

alatt.

2015. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2!

En beadtam a gyerekemet anno - a gondozonő nem először látott ilyet, megoldotta gond nélkül. Mellesleg a családban is vn gondozono, ő is megoldotta mindig. A kicsik nem hülyék, nem a gondozonon fogják követelni a szoptatást

2015. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre rajta, hogy ha gyerekek közt van, akkor nem igazán érdekli, hogy ott vagyok-e. Illetve azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy apának kéne beszoktatnia, hátha úgy könnyebben menne, mert tudja, hogy tőle nem kérhet...
2015. ápr. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!