Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hany orat tolt vagy toltott a...

Hany orat tolt vagy toltott a gyermeked egy atlagos nap a bolcsodeben?

Figyelt kérdés

Mennyi idot van/volt bent, amig nem mesz/mentel erte?


Szolnak/Szoltak erte, hogy sok?


2015. ápr. 23. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem dolgoztam, addig reggel 8-tól 1-ig volt - már elkezdtuk a beszoktatast, amikor kiderult hogy egy hónappal később tudok csak kezdeni a munkahelyemen. Amikor dolgoztam, 4-ig, fel ötig. Nem szóltak érte, tudtak hogy nem szorakozasbol van ott a gyerek. Ha szabadnapos voltam, otthon maradt velem.
2015. ápr. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elejen 7-15-ig mert 6 oraban dolgoztam es 50perc az utazas. Fel ev mulva 8 oraba mentem at es akkor 7-16:45-ig. Nem szoktak de a dec 30-i ugyelet napjan mikor mondtam hogy ugyanugy 16:45-re tudok jonni akkor huzta a szajat a gondozono.. egyebke nt az en fiam az utolso elotti amikor elhozom. ez van nekem minden nap fixen 8-16:30-ig szol a munkaidom. Gyerek jol viseli szeret bejarnim
2015. ápr. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
2 eves korától jár, onnantól fél évig 8-1/2 9 től délig volt, aztán pedig kb. Fél kilenctől fél négyig. Vannak társai, akik 1/2 7re járnak és 5-1/4 hatig maradnak. Ez szerintem is meg mindenki szerint iszonyat sok, ráadásul pár hónaposak, de ez van, szólni senki nem szól érte.
2015. ápr. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem mentem vissza dolgozni ( fél év kb) addig 9től 4ig kb. Mikor már vissza mentem 7től 5-6ig.
2015. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kb.akkor mindenki ugy viszi melo mellett, mint en.

8-16:20-ig dolgozom. Leghamarabb 16:35-re erek oda erte. Szomszed keruletben van a m.helyem.

Megkaptam, hogy rettentoen sok ido ez egy 1,5 eves gyereknek. Nem tudok mit csinalni, nem szorakozasbol van bent.

7:30-ra viszem egyebkent be. Es reggel epp, hogy beerek (csucsforgalom).

Szerintuk nem kene ennyit bent lennie, de a 10 orat nem haladja meg. Es, nincs akire ratudnam bizni. Ha lenne, akkor nyilvan nem jaratnam (meg) bolcsibe.

Egyebkent o utana meg van 5-6 gyerek, akiert jonnek. De, ha utolso is lenne, szerintem egy szot se szolhatnanak.

2015. ápr. 23. 08:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha én viszem fél 7-től 3/4 4-ig van benn. Ha apa viszi 3/4 8-tól fél 4-ig. Nem tudok mit tenni 7-től fél négyig dolgozom. A férjem meg vagy nappal vagy éjszaka.

Sajnos egyetlen mamára lehetne számítani, de még ő is két műszakban dolgozik.

Eddig még nem szóltak, de maguk között biztosan megbeszélik ezt a gondozók.

2015. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fèl 8 körül viszem, ès fèl 4 után megyünk èrte, vagyis 8 òrát.
2015. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8-4ig van bent.

Ha a 10 órát nem haladja meg, akkor nem szólhatnak egy szót sem!

2015. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!