Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Megkezdjuk a bobcsodebe...

Megkezdjuk a bobcsodebe szoktatast juliusba, ha augusztuszba nincs bolcsode es szeptemberbe munkaba kell alljak?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-tol munkaba kell jarnom, tanacstalan vagyok, hogyan szoktassam be a kislanyom, mivel augusztusban nalaunk nincs bolcsode. Szeptember 7-en lesz a lanyom 2 eves.

2015. máj. 4. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekünk azt mondták a bölcsibe, hogy számoljak azzal, hogy szeptembertől igaz hogy kezdődik, de még be kell szoktatni, tehát szeptemberbe nem tud még a ember dolgozni menni, hacsanem bedobja a gyerekét szoktatás nélkül
2015. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felesleges júliusba kezdenetek, ha augusztusba úgy sincs bölcsi, nagyon sok a kihagyás szerintem, még az ovitól is elszoknak a gyerekek 1 hónap alatt, nemhogy a bölcsitől. Így kétszer kellene szoktatnod, mert szeptemberbe ugyanott lennél mint júliusban. Szerintem is csak később tudsz kezdeni a munkahelyeden.A 3 éves lányom karácsonyi szünet előtt beteg volt 1 hétig, pont utána is hétig, nehezebb volt visszaszoktatni az oviba, mint elkezdeni szeptemberbe. Bölcsivel nincs tapasztalatom, de kb ilyen lenne nektek is, sőt ő még kisebb, lehet hogy nehezebben viselné.
2015. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én júniusban megyek vissza dolgozni, a nyarat a rokonok viszik el. Ők segítenek be nekünk.


A bent lévő szabijaimat pedig szeptember 1-től veszem ki (2-3 hét egyenlőre).

Én nem is tudnék most eljönni szabira, mert be kell tanulnom a kolléganőm helyett, mivel ő nyugdíjba megy július 1-én.

2015. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 vetted te is :D
2015. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat, de nekem muszalj szeptemberben kezdeni, tanugybe dolgozom.
2015. máj. 4. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Apuka/nagymama nem tudja szoktatni?
2015. máj. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha muszáj, igen, valaki más szoktassa helyetted, ha enged ilyet a bölcsi, apuka vegyen ki 2 hét szabit mondjuk, vagy nagymama, akihez kötődik a pici, a muszáj nagy úr. 2. voltam.
2015. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket.
2015. máj. 5. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!