Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyit alszik a bölcsiben a...

Mennyit alszik a bölcsiben a kisfiad/kislányod?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy csak mi vagyunk ilyen helyzetben: a lányom max. 3/4 órát alszik a bölcsiben. A gondozók meg állandóan azt ismételgetik, hogy "csak" ennyit alszik. Igazból ezzel mit lehet tenni?
2015. máj. 6. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Otthon mennyit alszik délután?:)
2015. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy-másfél órát.
2015. máj. 6. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom otthon simán aludt 2-3 órát, a bölcsiben meg ennek töredékét. Ha 1 órát aludt már boldog voltam.

Most kiscsoportos, és nem alszik az oviban. Lefekszik, pihen, nem szól semmit, de nem alszik! Otthon még másfél órát alszik hétvégente napközben.

Nem tudom...szerintem vannak ilyen gyerekek, akiket zavar a bölcsis-ovis közeg, a zaj, a sok gyerek, a fény...és nem tudnak aludni. Pedig itthon sem volt soha teljes csend körülötte, de végülis mégsem nyüzsgött mellette 10-20 gyerek.

2015. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Márciusban kezdte a fiam a bölcsit. Általában 3/4-1 órát alszik a bölcsiben, egyszer aludt 2 órát. Itthon 2, vagy van h 3 órát is alszik. Most kezdi jól érezni magát a bölcsiben, talán hosszabbodik az alvása is. Azt mondták ezt is meg kell szoknia és ez a legnehezebb.
2015. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bölcsiben kb. 1,5 órát alszik, itthon viszont semmit
2015. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-2,5 órát szokott aludni, nem volt még erre panasz sosem. Szerencsére nagyon jó alvó gyerek. Nálunk inkább a bölcsis étkezéssel vannak gondok, itthon mindent megeszik, ám a bölcsiben előfordul, hogy hozzá sem nyúl az ételhez.
2015. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon durván sokat alszik. Ő az utolsó aki felébred. Vagyis ébresztik, mert jön az uzsonna.
2015. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 2.5 évesem is sokat alszik a bölcsiben,2-2.5 órát.Ő itthon is jókat horpaszt.
2015. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az alvás idő nálunk déltől fél háromig van, tehát a háromnegyed tényleg kevéske. Viszont ha csendben elvan, és nem zavarja a többieket, nem csinálunk belőle problémát. Esetleg meg lehet próbálni vissza altatni, mellé ülni, hasára fordítani, simogatni a fejét.
2015. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!