Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődei adatlap, segítség?

Bölcsődei adatlap, segítség?

Figyelt kérdés

Életemben nem töltöttem még ki ilyet és egy-két dolognál megakadtam, hogy pontosan mit is írjak be.

Most adnánk be és augusztus-szeptembertől járna oda a gyerek. Mindhárman egy háztartásban élünk, házasok vagyunk. Apja dolgozik, én egyelőre GYED-en.


Az egyik, hogy a foglalkozás/munkahely rovatba mit írjak be, ha nagy valószínűséggel nem vesznek vissza a régi munkahelyemre (én is hajlok a váltásra), az új munkahelyről viszont egyelőre szóbeli ígéret van. Ilyenkor melyik adatot írjam be? Vagy hagyjam üresen?



Másik: "az ellátást igénybe vevőre vonatkozó személyes adatok". Lehet, hogy hülye kérdés, de ez a gyermek lenne vagy mi szülők...? (Jövedelemnyilatkozat része, ez zavar meg, a gyereknek ugye nincs jövedelme...)


2015. máj. 10. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
A testvérekre vonatkozó részt gondolom nem kell kitölteni, ha a testvér nagykorú és nappali képzésben jelenleg nem vesz részt? Illetve nem is velünk egy háztartásban él.
2015. máj. 10. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha felhívod a bölcsit, vagy üresen hagyod, és amikor mész leadni a papírt, akkor megkérdezed, és úgy töltöd ki.
2015. máj. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk kell csatolni a munkáltatóit is, ezért a leendő munkahelyed adatait írd. És szerezz egy szándéknyilatkozatot tőlük.

Az ellátást igénybe vevő a gyerek.

Jövedelemnyilatkozatról nem tudok írni, azt nálunk nem kérdezték.

2015. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ellátást igénybe vevő Te leszel,hiszen Te vagy a gyerek gyámja....

Igazából az új munkahelyed kellene,mivel ha nem várnak vissza a régire,ott nem fognak munkáltatói igazolást adni.Az pedig kell ahhoz,hogy felvegyék.Nálunk(BP.XVI)még akkor se sanszos a felvétel,ha GYED-en van az egyik szülő,de nem tud mindkettőtől aktív munkáltatóit vinni,hiába van mindkettőnek munkahelye...

2015. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!