Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi idős kortól szokták...

Mennyi idős kortól szokták bölcsibe vinni a picit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Változó. Leghamarabb fél éves kortól lehet.

Én 2 évesen vittem, de van olyan ismerős, aki siet vissza dolgozni, 1 éves lesz a gyereke mikor elkezdi a bölcsit.

2015. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nővérem 7 hónaposan adta be a fiát, én 2 évesen írattam csanába a fiam, de csak heti 1-2 napot megy. Állami bölcsit 2 év 5 hónaposan kezdi, ahova minden nap megy majd.

Barátnőm végig otthon van velük, nem iratja egyiket sem bölcsibe, csak oviba.


Akkor szokták, amikor muszály.

2015. jún. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányomnál így volt: legtöbben 2-2,5 évesek voltak. Lányom 22 hónaposan kezdte, volt egy 18 hónapos és egy 1 éves a csoportban.
2015. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ikreim vannak es kulfoldon elunk. Itt sajnos csak 6-7 honap a szulesi szabi, ugyh ra vannak szolrulva az anyukak arra, h bolcsibe adjak a 6-7 honapos babajukat. Hal`istennek mi meg tudjuk oldani, h vki - vagy en, ha otthonrol dolgozom, vagy a parom - otthon legyen veluk. Az ikrek most 10 honaposak es jovo heten mennek eloszor bolcsibe, de csak 3 napra, m ugy adodott, hmindkettonknek dolgoznia kell a parommal es anyosom sem tud vigyazni az ikrekre. Szoval mi 10 honaposan visszuk oket eloszor, de csak 3 napra.


Ha majd pici idosebbek lesznek, kb masfel, 2 evesek, akkor szeretnenk vinni oket hetente 1-2 napot, hogy szokjak mas gyerekek kornyezetet is, de csakis ezert :)

2015. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mikor mennie kell vissza dolgozni
2015. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Èn 2 èvresen adtam.
2015. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
1 évesen megy bölcsibe, mert megyek vissza dolgozni. És nem azért, mert szükség lenne a fizetésemre, hanem mert már nem elégít ki az, hogy csak anya vagyok.
2015. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DeAnn ***** válasza:
Nálunk a 2 éves lort be kell tölteni, az alatt nem lehet vinni bölcsibe a gyereket.
2015. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!