Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha a pénzt nem nézzük és...

Ha a pénzt nem nézzük és anyuka otthon van melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
Családi napközi vagy annak az árából sok gyerekes program (pl játszóházak, állatkert stb.) Két éves gyerek melyiket igényelné inkább?
2015. jún. 25. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nálunk nem számít a pénz és én is itthon vagyok. 4 éves koráig itthon lesz velem, eljárunk gyerekes programokra, de addig fél napra sem adjuk be sehová. Családban érzi jól magát, testvérekkel és anyával. Nem érzem, hogy érdeke lenne, hogy 4 vagy 6 vagy akár 8 órában távol legyen az otthonától.
2015. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

2 évest én még nem adnék be, az enyémek 3 éves koruktól járnak 8-13ig oviba.

2 évesen játszótérre jártam vele, barátok gyerekeivel "játszott" , állatkertbe, játszóházba alkalmanként (havi 1-2 alkalommal )mentünk.

2015. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Mindenképpen csana vagy bölcsi. Kell a szocializáció.
2015. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Családi napközi szerintem.

Két évesen ment a fiam bölcsibe, és imádja a mai napig.

Észreveszem, amikor beteg és itthon van,hogy én már nem tudom úgy szórakoztatni, mint a bölcsiben.

Pár napig örül neki,de a 4-5. nap már emlegeti a társait, meg,hogy miket szoktak játszani.

Megtanult alkalmazkodni másokhoz, mind az étkezés, a játék, vagy a tisztálkodás terén.

2015. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Programok anyával, a családdal. Ezt igényli leginkább egy 2 éves kicsi gyerek.
2015. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ hány éves. 2 évesen szerintem jobb még neki otthon, 3 éves kor után nem árt ha legalább 4 órát valahol van, szocializálódik, tanul, játszik, megtanul közösségbe viselkedni, szabályokat.
2015. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az (3 gyerek után), hogy azon gyermekek beszoktatásával van baj, akik sok időt töltöttek otthon a szülővel. Illetve a másik, akiknél anyuka baromira szenved a gyerek hiányától és ezt nyilván látja a gyermek. A mieink 1 évesen mentek bölcsibe, nagyon hamar önállóak lettek, és ragaszkodnak hozzánk is.
2015. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nem kényszerhelyzet miatt mentem vissza dolgozni, hanem mert szeretem a munkám és egy év otthoni butulás után már nem tudtam lelkesen a gyerekekkel foglalkozni. A munkámban viszont feltöltődtem és egy boldog anyukát kaptak vissza.
2015. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, az én gyerekeim meg 4 évesen kezdték az óvodát, semmi probléma nem volt velük. Egy évesen nem igényelték a közösséget...
2015. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én dolgozni semmiképp nem megyek, mert most várjuk a kistesót. Azért írtam hogy itthon vagyok.
2015. jún. 29. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!