Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Fóti bölcsődéről mik a tapasztalatok?

2015. jún. 28. 10:31  Privát üzenet  

A válasz

már melyikről? Én a sárgaovival szembeni bölcsibe jártam, de úgy tudom, hogy az már nincs.

Van a katolikus az óvodakert mellett meg van az új Öku suli (régi Fáy) mögött.

Szerintem mind a kettő korrekt, szép építésű, karbantartott épület. Az óvónénikkel meg el kell személyesen beszélgetni.

A gyeriben lévő százjuhocska óvodában nem tudom, hogy van-e bölcsi (úgy tudom nincs), de ha van akkor azt ajánlanám. Az ovit és ott dolgozókat ismerem, mert sokan jártak oda rokonok gyerekei közül.

Fóti ovikra nem szokott panasz lenni, azt tanácsolom menny be és beszélgess az ott dolgozókkal, így nem mások véleménye alapján alakítasz ki képet. :)

Sok sikert.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. jún. 28. 10:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mik a tapasztalatok a Kontyfa utcai bölcsődéről?
Kétnyelvű bölcsődéről tapasztalatok?
Mi a véleményetek az újpesti Chinoin bölcsődéről? Mik a tapasztalatok?
Miskolci Petneházi bölcsődéről, vélemények, tapasztalatok?
I. kerületi Iskola utcai bölcsödéről mik a tapasztalatok, vélemények? Hagyják sírni a gyerekeket?
Tapasztalatok a Dunaharasztiban működő önkormányzati bölcsődéről?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!