Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Fóti bölcsődéről mik a tapaszt...

Fóti bölcsődéről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 10:31
 1/1 anonim válasza:

már melyikről? Én a sárgaovival szembeni bölcsibe jártam, de úgy tudom, hogy az már nincs.

Van a katolikus az óvodakert mellett meg van az új Öku suli (régi Fáy) mögött.

Szerintem mind a kettő korrekt, szép építésű, karbantartott épület. Az óvónénikkel meg el kell személyesen beszélgetni.


A gyeriben lévő százjuhocska óvodában nem tudom, hogy van-e bölcsi (úgy tudom nincs), de ha van akkor azt ajánlanám. Az ovit és ott dolgozókat ismerem, mert sokan jártak oda rokonok gyerekei közül.


Fóti ovikra nem szokott panasz lenni, azt tanácsolom menny be és beszélgess az ott dolgozókkal, így nem mások véleménye alapján alakítasz ki képet. :)

Sok sikert.

2015. jún. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!