Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Holnap megyünk egy bölcsődét meglátogatni van valami jotanács hogy mire figyeljünk feltétlenül bagy mit érdemes megkérdeznem?

2015. jún. 29. 10:22  Privát üzenet  

A válasz
Hányan vannak egy csoportban, mi a napirendjük, milyenek a csoportok összetétele (vegyes vagy kicsik nagyok külön), ha van táplálkozásban nálatok mérvadó azt meg tudják-e oldani(glutén, laktóz érzékenység pl) Én ezeket kérdeztem meg jó alaposan szétnéztem és utána érdeklődtem a közeli játszótéren az anyukáktól.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. jún. 29. 22:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok nekem segíteni németből 15-20 mondat kellene Budapestről hogy miket érdemes meglátogatni meg hogy miről híres a város vagy hasonlók?
Sopron környékén milyen helyeket érdemes meglátogatni?
Bécsbe megyünk 11 hós babánkkal,1 napra. Mit érdemes meglátogatni?
Nekem fél éve volt egy vetélésem és most ugy néz ki6-7hetes kismama vagyok de még nem voltam orvosnál mióta mgetudtam hogy terhes vagyok (csináltam kettö tesztet is és pozitiv...
Úgy néz ki, sikerül végre meglátogatni tőlünk messze lakó barátnőmet és 8 hónapos kislányát. Milyen ajándékot érdemes vinni egy ennyi idős kislánynak?
Nemsokára megyünk barátnőmmel Zakynthosra nyaralni. Aki már volt ott, Scootert bérelt, milyen tengerpartokat lehetett meglátogatni illetve melyikeket érdemes ilyen módszerrel?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!