Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Magánbölcsi, CsaNa árakat...

Esztu81 kérdése:

Magánbölcsi, CsaNa árakat tudtok mondani Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Már dolgozom,szeptembertől szerettem volna vinni 21hónaposomat bölcsibe,de a kerületibe nem vették fel,mert a 2 éves alatti csoportokba már nem fért be. Mekkora esély van arra,hogy ha most jelentkezünk máshova,bekerüljünk? Esetleg magánbölcsi,vagy családi napközi is szóba jöhet. Árak tekintetében tudtok segíteni? Tapasztalatokat is szívesen veszek a magánbölcsikről.

2015. júl. 31. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy hogy a kerületibe? Nyíregyházán nem igazán vannak kerületi bölcsik. Illetve nyilván vannak, de nem kell ragaszkodni hozzá. Mi beiratkoztunk az egyikbe, amelyik szimpatikus, két hétre rá megkaptuk a határozatot, hogy felvették, pedig én még nem is dolgozom. Hol laktok? Melyiket próbáltad? A magánbölcsik szerintem drágák, 50-60 ezer körül vannak.
2015. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyszerűbb volt így fogalmazni :).

A Bóbitába jelentkeztünk.Ki sem értesítettek,hogy nem vették fel,én jártam a nyakukra. Kicsit felbosszantott a szitu. A lakhelyünkhöz az esik a legközelebb,munkából hazafelé kényelmes lett volna ott felvenni kicsilányom. Ti elmúltatok már két évesek? Szerinted,ha hétfőn másikba jelentkezünk (mert hogy anno máshova nem adtuk be,mivel azt mondták,hogy akkor hátrébb kerülünk a várólistán. Én meg első gyerekesként ez naivan be is nyaltam,most meg itt állom megfürödve)-van esély rá,higy bejussunk? A Babaházat javasolták.

2015. aug. 1. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!