Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi pelenkát visztek be...

Mennyi pelenkát visztek be egy hónapra?

Figyelt kérdés

DM pelenkát használ a lányom. Napi 3× cserélünk rajta, kivéve, ha esetleg fogzik és megy a hasa.


Az lenne a kérdésem, hogy mennyi pelenkával számoljak 1 hónapban?

Tudom, hogy minden bölcsi más és minden leginkább a gondozókon múlik, de érdekelne, hogy kb. mire számítsak?!


Illetve, érdekelne, hogy akinek a gyermeke minden pelenkát "elvisel" (nem allergiás, stb), az milyen típusút vitt be a bölcsibe?


2015. aug. 2. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden bölcsiben megvannak a szabályok, mikor cserélnek pelust. Nálunk naponta 3x cserélnek akkor is, ha épp kevés van benne. Ha kakál, akkor az plusz. Tehát napi 3-4-et számolj legalább.
2015. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

bölcsiben dolgozom. vannak fix idők, amikor cseréljük, ezek: lefekvés előtt, ébredés után...

de általában napi 4 pelus minden gyereknél elfogy, délelőtt ha sokat pisil vagy kakil akkor ugye cserélem és délután rendre kakilnak sorba :D


egyébként én soha nem értettem hogyan fogy napi 3 pelenka? reggel, délutáni alvás után és esti fürdés után adsz csak rá tiszta pelenkát? ez azért higiéniai szempontból se jó, nem egészséges 5-6 órát a pisiben aszalódnia a gyereknek :( 3 óránként azért cseréld ki neki...

2015. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Havi 100-150db-ot minimum

Az én fiam rengeteget pisil. Délelőtt 2, délután 2 x cserélnek neki, + még a kaka.

2015. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk napi 4-et mondanak, de van, hogy 5 fogy.

Az én fiam Liberot használ, mert csak az vált be. A többiből kifolyt a cucc. :(

2015. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!