Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van értelme babakocsival...

Van értelme babakocsival vinni a gyereket bölcsibe?

Figyelt kérdés

Vennék egy ilyen b.kocsit: [link]


Ezzel vinném a bölcsibe, persze a b.kocsit ott hagynám.

Van egy elkülönített szoba, ahová lehetne tenni.

Most újították fel az épületet, minden modern benne.


1,5 éves a lányom, szeptemberben már kezdi a bölcsit.


2015. aug. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Van-e értelme? A kérdést sem értem, ezt neked kell tudni, Nekem nem lenne, mert bedobtam a bölcsibe, onnan rohantam tovább autóval dolgozni, és kb,1,5 -re van a bölcsi. Tehát nekem nem lett volna értelme. Neked van értelme?
2015. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha gyalog jártok, akkor kell.
2015. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, ha gyalog mentek. Reggel még nyűgösek, álmosak a gyerekek, nincs is idő egy másfél évessel a "minden bokornál megállunk" komótos sétára. Nyűglődik, hogy nem akar jönni, nem arra, vedd fel... ráadásul, viszed a saját táskádat, vagy ha vinned kell a plusz pelust, váltás ruhát, így azt csak ráakasztod a kocsira.

Sokan viszik így a kicsiket, kényelmes és praktikus megoldás.

2015. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
amúgy ne is jó a kocsi, nincs csomagtartója a cuccoknak. vagy indent cipelnél kézben..?és lehet ezt hóban tolni..?
2015. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nincs értelme mert kocsival viszem, de ha gyalog mennénk akkor lenne értelme.
2015. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem vennék. Se kupolája, se esővédője, nemsokára ősz, kelleni fog. Télen meg nem fogod tudni tolni a hóban. Ágyneműt, váltóruhát viszed a kezedben?
2015. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazuk van a kocsi minőségét illetően.
2015. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!