Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ha beszoktatás elott benyújtom...

Ha beszoktatás elott benyújtom a munkáltatóit, de utána kilépek, az senkit már nem érdekel?

Figyelt kérdés
szóval van munkahelyem, de kb 1-2 hónap után kilépek. Nekem ez a munka nagyon sok, illetve inkább messzi. Nem fog gondot okozni a bölcsiben, ha lehet 1 hónapig nem találok munkát?
2015. szept. 1. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis, ugye nem rakhatják ki a kislányom??
2015. szept. 1. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jelented be, hogy munkanélküli vagy. Próbálj minél hamarabb munkát találni.

Vagy, legalábbis úgy elmenni az egyik helyről, hogy másnap tudj kezdeni az új helyeden!

Egyébként nem szokták kitenni a gyerekeket a bölcsiből, ha év közben az egyik szülő munkanélküli lesz.

Ha már felvették, akkor általában maradni szokott.

2015. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Elvileg lenne egy munka a kilátásban, de csak november-decembertől. Na most kislányom október elején kezdi a bölcsit.

Szóval munkáltatóit tudok vinni, csak biztos ki fogok lépni, mert egyszerűen lehetetlen összeegyeztetni ezzel a munkahellyel.

Akkor megnyugodtam, mert rendesen ezen görcsölök.

2015. szept. 1. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk alá kellett írni, hogy jelezzük, ha változás van. Azt hiszem, 15 napon belül. Mondták, hogy nem rakják ki, ha max három hónapon belül van új munkahely. Én szólnék a helyedben és mondanám, hogy már meg is van az új hely.
2015. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!