Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A csillaghegyi Törpike magánbö...

A csillaghegyi Törpike magánbölcsit ki ismeri?

Figyelt kérdés

Először is , mennyi a térítési díj??

Milyen szolgáltatásokat kínál?

Mennyire kedvesek az óvónénik?


2015. szept. 5. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindkét kisfiam oda jár, az egyik nagycsoportos, a másik kiscsoportos, előző évben bölcsis-mini csoportos volt. Pontosan nem tudom, mennyi a bölcsi, mert én két gyerekre fizetek összevontan, testvér kedvezménnyel, ez így havi 135.000 Ft. De ha jól emlékszem, 70.000 Ft lehet havonta. Ebben mini csoportban benne van: napi 4x étkezés (nagyon jó kaja van, odafigyelnek az egészséges táplálkozásra), plusz heti egy zene-ovi, egy hölgy jön mindenféle hangszerrel, amit a kicsik kipróbálhatnak, és nagyon jó, fejlesztő játékokat talál ki közben nekik. 1 óvónő, és egy dajka van, de mindkettő egész nap velük van. Nagyon kedvesek, odafigyelnek mindenre, a gyerekek imádják őket! Mi másik oviból, bölcsiből mentünk át, hatalmas a különbség, nagyon örülök, hogy bekerültünk. Viszont van egy rossz hírem, én úgy tudom, hogy erre az évre már betelt a létszám (12-en vannak), de azért utána érdeklődhetsz. Az ovi része még sokkal jobb, ott kb, 85.000 Ft-ért az étkezéseken kívül benne van még görkori, jégkori, úszás, természetbúvár ovi (elviszik őket erdőbe, állatfarmokra, hegyekbe, és hozzáértő ember mesél nekik mindenről),plusz sok fakultatív programra is lehetőség van. Az óvónők itt is nagyon jók! Csak jót tudok mondani az egész intézményről!
2015. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudok,hogy a berkiék kislánya oda jár :D
2015. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos infót az első válaszolónak! :)
2015. szept. 6. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!