Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nagyon anyás gyereknél is...

Nagyon anyás gyereknél is elképzelhető, hogy könnyen beszokik a bölcsibe, vagy ez nem ettől függ?

Figyelt kérdés

gyermekem 15 hónapos, ha nem borul a napirend, pl csak itthon vagyunk, időben etetem, szokásosan alszik nappal, éjszaka, akkor nem olyan anyás, tudok őzni, wc-re menni, stb


de ha épp nincs kialudva, nyűgös, vagy éhes, vagy vendégségben vagyunk, vagy jönnek, olyankor a legkétségbeesettebb sírást adja elő, amíg csak nem vagyok jelen(akár egy pillanatig..), más sem tudja vigasztalni, sőt olyan is van, hogy nálam is kizárólag csak akkor nyugszik meg, ha fel van emelve és le se ülhetek, állnom, járkálnom kell vele, teljesen mint pici babakorában.


nemsokára kellene beszoktatni...

alapvetően barátságos, eljátszik magában, meg mindenkivel, ki tudok menni wc-re.

vagy már nem is tudom milyen alapvetően..mostanában egy pár perces tusolást sem enged meg.


2015. szept. 6. 21:36
 1/6 A kérdező kommentje:
*főzni
2015. szept. 6. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekel. Mintha a lányomról írnál. Majd mesélj, h mi volt.
2015. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

először szeparációra tippeltem, de olvasom, annak a 2. hulláma csak 1,5 éves korra várható.

nem szepteberben kezd, habár ekkorra lenne időpontunk beszoktatni, de most elodázom, hétőn hívom a bölcsit egyeztetni. de akkor se tudom, ha várnék is még 1 hónapot, fog e változni valami..

2015. szept. 6. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Másfél éves anyás kislányom gond nélkül beszokott, nincs szeparációs szorongása.Neki 13-14 hónaposan volt meg 6 hónaposan.

Sztem nálatok most van hisz minden gyerek más.Nyugi elmúlik bár emiatt nehezebben mehet az első hét.

De ő hamarabb meg fog békülni a dologgal mint a hisztis 2 évesek.

2015. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsod :)

felhívtam megint a bölcsit, hogy lehet mégis kezdünk hamarabb.

kérték, hogy akkor szóljak, ha biztos vagyok a dologban...

2015. szept. 8. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tudtok akkor inkább később menjetek hogy addigra enyhülne a dolog.Sztem nálatok most van a csúcson.

De arra készülj ha könnyen be is szokik otthon nagyon anyás lesz.Mondjuk én ezt élvezem mert azért rossz nélküle egész nap :(

2015. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!