Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Honnan kérhetek "friss"...

Honnan kérhetek "friss" államkincstári határozatokat a gyesről, családi pótlékról?

Figyelt kérdés
Ma voltam benn bölcsödében bevinni a tavalyi papírokat, de elvileg kérnem kellett volna idei, friss papírokat.Én elméletileg a ceglédi kirendeltséghez tartozom, de az államkincstár oldalán már nem szerepel a ceglédi iroda elérhetősége. A kormányhivatalokban ki lehet kérni?Elég fontos lenne. Közönöm a válaszokat.

2015. szept. 7. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs h friss! Az van amit egyszer kiadtak. Másikat nem adnak. Azon rajta van h meddig kapod és mennyit. Max évente egyszer küldenek egy elszámoló papírt amin az szerepel h előző évben mennyit kaptál. Érdekes egy bölcsi. Amúgy is minek nekik erről papír? Max a munkáltatóid kell oda.
2015. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, azt nem tudom, hogy a kormányhivatalban lehet - e kérni! Viszont én felhívtam a Budapesti MÁK-ot elmondtam mit szeretnék és 5 napon belül kipostázták! Ja és területileg Nyíregyházához tartozunk! Szóval próbáld meg szerintem!
2015. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk amit én kértem nem határozat volt, hanem igazolás családi pótlékról!
2015. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazolást úgy is adnak, ha írsz nekik e-mailt és pár napon belül kipostázzák.
2015. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elég volt egy számlakivonat.Nálatok nem elég?
2015. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszaitokat. Végül felhívtam őket, elvileg egy hét-10 nap alatt elküldik, majd az igazolásokat. Utolsó válaszoló:én postai úton kapom minden hónapban az ellátást, a számlámra édesapám fizuja érkezik, de ezt is azért bemutattam,bár már eldöntötték, hogy mennyit kell a gondozási díjra fizetnem.
2015. szept. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!