Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beszoktatásnál mindegy, hogy...

Beszoktatásnál mindegy, hogy melyik szülő van ott?

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdené, lehet, hogy nekem a jövő hét zűrös lesz. A férjem menne így, ebbe a bölcsőde beleszólhat?


Nem anyás/apás, teljesen csereszabatosak vagyok, egyformán kötődik mindkettőnkhöz. Az apja is 100%-osan képben van minden vele kapcsolatos dologgal.


2015. szept. 23. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy.
2015. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindegy.
2015. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. szept. 23. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak annyit szoktak javasolni, hogy egy személy csinálja végig
2015. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk a férjemmel. Maximálisan egyenlők a gyereknek.

Mi is felváltva szoktattuk be, nem volt semmi gond. Sőt, apánál kisebb volt a tiltakozás.

2015. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
személyes vélemény de szerintem az jobb ha az anyuka van ott mert mégis a gyereknek az anyukával szorosabb kapcsolatuk van mint az apukával. de az egy nagyobb pozitívum ha mindkét szülő ott van. ismétlem személyes vélemény! :)
2016. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!