Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hol tudok venni Budapesten...

Hol tudok venni Budapesten 140x90cm-es pamut paplanhuzatot és 36x50cm párnát hozzá?

Figyelt kérdés

2015. szept. 29. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm, megígérte hogy megvarrja. Most derült ki, hogy mégsem számíthatok rá. Jövő héten kezdjük a bölcsibe a beszoktatást.
2015. szept. 29. 15:33
 2/6 anonim ***** válasza:

mi itt vettük ágyneműt az unokahugomnak, ez elég jó bolt bár nem túl nagy. hívd fel őket van e


[link]

2015. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megkérdeztem és sajnos most nincs :(
2015. szept. 30. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:

esetleg hívd fel a Bétexet is, itt viszont kimondottan nagy az ágynemű választék:

[link]

2015. szept. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a Bétex ötletet, sikerült vennünk :). Ez most tényleg életmentő volt, még egyszer köszi.
2015. okt. 1. 12:53
 6/6 anonim válasza:

Örömmel látom, hogy időközben sikerült megvásárolnod, ettől függetlenül én is tudok ajánlani egy jó helyet.

Bár kicsi, de ennek ellenére meglepően nagy választékkal bíró üzlet.

Mindennel foglalkoznak ami lakástextil, és azzal kapcsolatos kiegészítő.

A tapasztalataim alapján, eddig, nagyon kevés kivétellel, mindig mindent be tudtam szerezni náluk, amire szükségem volt.

Ami esetleg nincs bent náluk azt általában viszonylag rövid időn belül be tudják szerezni.

Ha nincs számodra nagyon messze, érdemes hozzájuk benézni.


[link]


(Sajnos, a google maps rossz helyen jeleníti meg az üzlet helyét.

Ha a déli pályaudvar felől közelíti meg valaki, akkor nem kell odáig elmenni, ahol a térképen jelöli.)

2015. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!