Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Váltsunk bölcsödét vagy korai...

Váltsunk bölcsödét vagy korai még?

Figyelt kérdés
Még csak a beszoktatásnál járunk, állami bölcsi, de úgy tűnik velem sem érzi jól magát ott, csak kis ideig. Egyedül meg csak sír. A gondozók mindenkivel nagyon szigoruak, síró gyerekkel is kiabáltak. Csend, rend fegyelem a cél. Igy hogy fog kötődni a saját gondozójához, ha meglátásom szerint nem igyekszenek megvigasztalni, hanem inkább be akarják törni mint egy lovat? Szerintuk semmi baja nem lesz, majd idővel megszokja. Ami hónapokig is eltarthat.Oké hogy tanulja meg a gyerek a bölcsis közösségi rendet, meg váljon le az anyukájáról, de azt nem gondoltam, hogy nem csak Neki, de nekem sem fog tetszeni az ott tapasztalt bánásmód és szoktatási eljárás. Próbáljunk másikat, vagy legyek türelmesebb és államitol ne várjak többet?

2015. okt. 10. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, varj tobbet! Ez a vezeton es az alkalmazottakon mulik, nem azon, hogy fizetos-e. Allami bolcsodebe jar a lanyom es nagyon elegedettek vagyunk. Itt jok az alkalmazottak, emberileg es szakmailag is. Kiabalas eleve nincs, megis rendet tudnak tartani.
2015. okt. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem várjál meg egy kicsit, be kell neki illeszkedni!:)
2015. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a gondozónők nézetei ezek szerint nem fognak változni, ami a kiabálást illeti. Beszoktatás ide, beszoktatás oda.

Ezt neked kell eldönteni, hogy a te elveidbe belefér-e. Nem azon múlik, hogy állami-e, vagy magán.

Nekem nem férne bele a kiabálás, hisz a kötődés nagyon fontos. Természetesen a beszoktatás az mindenhol idő, ha ezen múlna nem javasolnám a váltást. De itt a gondozónők nézetei sarkallatos pont, hogy segítik-e ebben a gyereket, vagy hagyják sírni, netán még kiabálnak is vele...

2015. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Max maganbolcsire tudsz váltani, állami nem fogják atvenni. De attól, hogy ott többet fizetsz, egyáltalán nem biztos, hogy jobbat fogsz kapni.
2015. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Max 1 hetet még próbálkozunk majd, tovább nem kínlasztanám a gyerekem, mégha ezt megfutamodásnak veszik is a gondozók. Eddig sem hagytam sokat sírni, ezután sem leszek ennek híve. Majd megnézek 2-3 csanát, ott talán lassabban, a gyerek tempójában is lehet haladni. Hátha a kicsimnek és nekem is szimpatikusabb lesz a környezet, a gondozók.
2015. okt. 10. 13:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint a dolgokhoz való hozzáállásuk.
2015. okt. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!