Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Be fog állni, vagy túlterheli...

Be fog állni, vagy túlterheli a bölcsőde?

Figyelt kérdés

Néhány hete kezdte. A beszoktatás zökkenőmentes volt, szeret ott lenni, délután úgy kell szinte elcibálni a játékoktól-gyerekektől, mert se lát, se hall.

Viszont maximum egy órát alszik bent.


17 hónapos, itthon délelőtt aludt egy órát, majd délután még másfelet. Most hazaérünk 4-5 között, azonnal borul be az ágyba, alszik másfél-két órát. Utána vacsora, fürdés, aztán alszik reggelig.

Reggel negyed nyolckor kelteni kell, mert aludna még.


Hétvégente visszaáll arra, hogy délelőtt is alszik és délután is.


2015. okt. 13. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

nem jó ez így. át kell állítani az egy alvásra, akkor alszik 3 órát és nem dől be az ágyba 4kor!

tudom, nehéz, de ne hagyd aludni délután és hétvégén se tedd le 2x. pár nap és akkor hosszabban alszik majd délután, ami az ő érdeke, mert nem kell 2 órát kuksolni a bölcsiben a sötétben, nem ébreszti fel a többieket és marad időtök együtt lenni

2015. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Át kell állítani 1 napközbeni alvásra, ha már bölcsis, meg fogja szokni. Egyébként is 1 éves kor körül szoktak átállni a gyerekek 1 alvásra.
2015. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő nem olvassa a szakirodalmat :)
2015. okt. 13. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Alvás után felébreszti a többieket a bölcsiben? (vagy elvan csendben).

Az én fiam is most kezdte, bő másfél órát alszik ebéd után. Eddig még sikerült csendben tartaniuk a gondozónőknek (az ilyesmi itt nem probléma).

Az 1x alvás majd átalakul.

2015. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem 1 éves korában... majdnem 2 volt, mikor átállt 1 alvásra, ami déltől 3-ig volt. Én a bölcsibe megkérdeztem a napirendet. És teljesen ugyanez volt, nem is volt gond. Viszont a beszoktatás ideje alatt, mig ott vártam, egy füzetbe le kellett irjam a napirendet. Szóval, ha még 2szer alszik, mert kicsi, akkor ők megoldják azt, hogy 2szer aludjon. Legalábbis ebbe a bölcsibe ez volt.
2015. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!