Bölcsi vagy sem?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Oriasi dilemmában vagyok. Van egy 23 hónapos kilanyom. Nyár eleje ota próbálkozunk a kistesoval. Mivel kis kor különbséget szerettunk volna be sem irattuk bölcsibe. Viszont a sors ugy hozta hogy nem akart összejönni a masodik baba. Igy elintézzük a bolcsit ,a munkahelyemen szoltam hogy vissza megyek. Januar elejen kezdené. És nem reg kiderult hogy 5 hetes terhes vagyok. Nagy az öröm de nem tudjuk eldönteni a férjemmel hogy most mi legyen a bolcsivel. Mar most problemák voltak a tethesseggel, barnazas, ugyelet, stb.. Felek ha nem adjuk be es tortenik valami akkor nem fogjak visszavenni. Amikor kezdi meg 12 hetes sem leszek. Hatha volt valaki hasonlo helyzetben. Ti mit tennetek? Ő biztos élvezné. Remelem érhető volt a kerdes. Koszonom aki válaszol.
2015. dec. 18. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Azt írod, szerinted élvezné. Én beadnám. Az én fiam 2 évesen kezdte a csanát, imádta és rengeteget fejlődött. Arra mondjuk számolj, hogy jönni fognak a betegségek, de azok 1 év múlva, az oviban is jönnének.
2015. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
En vinnem, de nem egész napra, hanem csak délig
2015. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Én nem adnám be. Eredetileg is úgy terveztétek hogy otthon leszel a két gyerkőccel, akkor most ezen pár héten múlik?
2015. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Én beadnám, ha nem egy dolgozó szülő(pár) gyereke elől venné el a helyet. Ez esetben mindenképp. Csak egyelőre fél napokra...
2015. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem adnám be, minek? Úgyis gyakran lesz beteg az elején és az nem jó ha hazahozza neked terhesen a betegségeket.

Max annyit tennék a félelmeid miatt amit írtál hogy később már nem vennék be a bölcsibe, hogy szólj hogy mondjuk február vagy március elején kezd csak, aztán ha nem lesz gond a terhességgel addig sem akkor mondjátok le a bölcsit végleg.

2015. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Én beadnám. Ha élvezné, pláne. Mivel a terhességed sem problémamentes, így nem árt ha tudsz pihenni, míg a bölcsiben van. Biztos hogy sok mindent összefog szedni, és haza viszi, de addig is erősödik az immunrendszere. Mivel mire megszületik a tesó, ovisnak kell legyen, inkább most essetek túl valamennyire a beteges időszakon (ha egyáltalán az lesz), mint amikor ott vagy az újszülöttel, és állandóan beteg a nagy.
2015. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Én is azt terveztem, otthon maradok két gyerekkel. Nem jött a kistesó, beadtam bölcsibe, és ahogy elkezdtem volna dolgozni, előtte 2 héttel pozitív lett a tesztem. Mi végül abban maradtunk, hogy dolgoztam fél évet terhesen, a gyerek szerette a bölcsit, nekünk így jól sült el.
2015. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám be. A bölcsi első pár hónapja sokkal fársztóbb volt a betegségek miatt, mint amikor folyamatosan otthon volt a gyerek egészségesen. Pedig a lányunk 2-3 heteket is járt bölcsibe, de még így is kimerítő volt. Sok csoporttársa csak néhány napot bírt, kidőlt 2-3 hétre, majd pár nap bölcsi után újra beteg lett.
2015. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kôszönöm a vàlaszokat!

Àtbeszéltük a férjemmel. Igazàból engem kellett meggyőznie. Megy bölcsibe, délig.

Mi màr mindent elintéztünk mire kiderült hogy terhes vagyok. Tudjatok Ő még csak 5 hetes... Picike, és az ördög nem alszik.

Az utolsó érv ami meggyőzött hogy kivenni sokkal egyszerübb mint újra beiratni.

Szóval ha ugyérzem nem jó neki, vagy tényleg nagyon sokat beteg akkor kiveszem.

2015. dec. 18. 15:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem adnám be. Inkább oviba egy év múlva.
2015. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!