Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más szülő is aggódik így a...

Más szülő is aggódik így a bölcsődébe járás miatt?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kicsit erősebben izgulok, mint kellene. Mi szerencsére soha nem találkoztunk a szeparációs szorongással, csak hallottunk róla, hogy létezik ilyen. De most mintha anyaként a jeleit érezném magamon, ahogy a bölcsődére gondolok. :( Van ilyen? Most fogjuk kezdeni a bölcsődét.

2016. jan. 17. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Kislányom nem járt bölcsibe, csak oviba - most is még ovis - de borzalmas érzés volt. Tele voltam aggodalommal, hogy mi lesz. Az első nap amikor otthagytam ebéd utánig, végig bőgtem az utat hazáig. Segített, hogy az ovi első hetében voltam csak itthon, utána visszamentem dolgozni és az lefoglalt, nem sajnáltam magunkat.


Hiába is írnám, hogy ne aggódj, Úgyis fogsz, amíg nem látod, hogy a gyermeked megszokni. Fel a fejjel, minden oké lesz!😊

2016. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit túlpörgik ezt a bölcsi dolgot. Én nem aggódtam,tudtam, hogy jó helyen van, vigyáznak rá, minden rendben lesz...
2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülj neki. Én sajnos nem ilyen vagyok.
2016. jan. 18. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!