Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki 1-2 évesen bölcsibe adta...

Aki 1-2 évesen bölcsibe adta a gyerekét, nem volt túl sokat beteg a gyerek? Tudtatok dolgozni járni mellette?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy egy 1,5-2 évesnél még egy nátha is gondot okozhat, rámehet a fülére stb., mert nem tudja kifújni az orrát, a bölcsiben meg nem szívják ki nekik porszívóval. De minden kis náthával otthon tartani meg nyilván nem lehet mert akkor sose menne dolgozni az ember nem?

Nálatok hogy volt?



2016. jan. 25. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
2 évesen ment a fiam csanába. Igen, sokat volt beteg az első évben, mint minden más gyerek. (oviban közösségbe kerülő gyerek ugyanúgy beteg lesz). Nálunk mondjuk kiszívják az orrukat, a fülével még sosem volt gond, (már 3,5 éves múlt). Nálunk a köhögős betegség volt jellemző, de ebben az évben már sokkal jobb a helyzet.
2016. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Enyém 21 hósan kezdte a bölcsit de én még nem mentem vissza dolgozni, pont amiatt, hogy rengeteget beteg. Megbeszéltük, hogy ősztől visszamegyek, akkor már majdnem 3 éves lesz a kislányunk, és reménykedem, hogy az egyik nagyi besegít majd néha, aki már akkor nyugdíjas lesz.
2016. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
A kislányom 12 hónapos kora óta bölcsödés. Évente egyszer-kétszer ha beteg. Mázlisták vagyunk.
2016. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Coffelia ***** válasza:
19 hónaposan került bölcsibe, komoly betegsége semmi nem volt, kisebb-nwgyobb taknyok párszor.
2019. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!