Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van valami türelmi idő ha az...

Van valami türelmi idő ha az ember menet közben lett munkanélküli? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeptemberig járunk bölcsibe, utána ovi, ha idő közben úgy alakulna hogy itthon maradok, kitehetik a gyereket? Kivenni nem akarjuk, szeret járni, szeretik, megszokta a közösséget.

2016. jan. 27. 13:24
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Felkerult hogy átmenetileg itthon maradnék, ilyenkor kitehetik a gyereket a bölcsibol, vagy erre a fél évre békén hagyják? Volt valaki hasonló helyzetben, mondták hogy van türelmi idő amíg újra munkába áll. Nyáron van szünet,kB. 5 - 6 hónapról van szó.
2016. jan. 27. 13:29
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell közölni, hogy otthon vagy...tudom, hogy kell a hely a dolgozó anyáknak. Én munkahelyet váltottam, a kettő között otthon vtam 2 hetet, de nem is szóltam, hogy módosítsák a munkahelyeről szóló információkat, soha nem kérdezte senki.
2016. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem merek eljonni, mert félek, hogy kirakjak a gyereket. Érdemes erről beszélni a vezetővel vagy a nevelőkkel?
2016. jan. 27. 13:33
 4/23 A kérdező kommentje:
Az más, mert el tudtál helyezkedni, én most átmenetileg nem helyezkednek el.
2016. jan. 27. 13:34
 5/23 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy 1 hónap a türelmi idő, ennyi időt adnak, ha ez alatt nem talál újra munkát valaki, akkor kiteszik a gyereket a bölcsiből. De ez eltérő lehet minden bölcsiben, uh kérdezz rá szerintem. Attól is függ mennyien jelentkeztek a bölcsibe.
2016. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ez aranyos..
2016. jan. 27. 14:45
 7/23 A kérdező kommentje:
Google ez az de ha még rakeedezek az elég fura..
2016. jan. 27. 14:45
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fura, ha rákérdezel.

Mond meg, hogy a füledbe jutott, hogy leépítés miatt lehet, hogy pár embert el akar küldeni a cégetek. És ha esetleg te is köztük lennél, akkor mennyi időd van új munkahelyet találni.


Aztán ha később rákérdeznek, mondhatod, hogy szerencsére nem küldtek el.

2016. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet köszi, csak ha még időközben kiderul hogy otthon vagyok az nagyon kínos lenne.
2016. jan. 27. 14:53
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha a ti bölcsitek olyan, hogy csak olyan gyerekeket vesznek be, akiknek dolgoznak a szülei és nem otthon vannak, akkor biztos hogy elküldik a gyereket ha megtudják hogy már nem dolgozol. Viszont biztos, hogy van türelmi idő, de az biztos nem fél év.
2016. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!