Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Kismamák, Anyukák, Apukák, ti...

Kismamák, Anyukák, Apukák, ti melyik lehetőséggel élnétek inkább?

Figyelt kérdés
Ha lenne a munkahelyeteken gyermekmegőrző (családbarát munkahely), vagy ha a lakóhelyetek közelében lenne egy családi bölcsőde/napközi? Leginkább azokhoz szólna a kérdésem, akik pl kisvárosban, vagy falun laknak, de a közeli nagyvárosba járnak/járnának dolgozni. Előre is köszönöm mindenkinek, aki válaszol!

2016. febr. 7. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyit. Én abban a városban dolgozok, ahol élek, de azért van távolság a lakásunk és a munkahely között. Munkahelyközeli oviba vittem a lányunkat, nem a lakáshoz közelibe.
2016. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
39%

családi napköziibe nem adnám ha nem muszáj. gondozónő vagyok, számomra nem biztató, hogy a csanás lányok 3 napos képzésen vettek részt... meg amiket mondanak a szülők akik csanából hozzák át a gyereküket... :(

nem láttam még munkahelyi bölcsit, gondolom az is gyermekmegőrző szinten működik, de csak ott van ahol te, meg tudod nézni, ha sír lemész, megvigasztalod, ha valami nem megy, gondolom szólnak és odamehetsz, ez azért szimpi :)

2016. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyit választanám. Eleve reggelente már az is könnyebbség, hogy nem két helyre kell menni, hanem egyre. Valahogy olyan jó érzést adna, hogy tudom, hogy ott van a közelben.

Nálunk ilyen nincs, mert kis helyen dolgozom, de azt mondta a főnököm, hogy ha tudok és akarok, dolgozni bármikor visszamehetek és vihetem magammal a babát is :)

2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jesszus, hol mehet el valaki 3 nap után gyermekek közé dolgozni??? Ez elég durva valóban. Köszönöm szépen, szeretnék még sok sok választ, és ha meg is indokoljátok, az még jobb!😊
2016. febr. 7. 19:39
 5/21 bithorlo ***** válasza:
84%
Munkahelyit. Nyáron is rendes ellátás van. Rendes óvodában van két vegyes csoport, ami csak a munkáltatóm alkalmazottai gyerekeinek van, szóval nem megörző.
2016. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
1-es vagyok. Azért nehogy elhidd már, hogy a családi napközi általánosságban nem jó. A lányunk ilyenbe járt, nagyon jó ellátást kapott, maximálisan elégedettek voltunk, míg a sógornőm alig várta, hogy 2,5 éves legyen a gyerek és át tudja vinni az oviba a gyereket a bölcsiből, elsősorban a gondozónők miatt. Mondjuk nem ez volt a kérdés.
2016. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja, persze, tudom, hogy nem általános ez a dolog, az én fiam is járt csanába, azért is kérdeztem, hogy hol a manóban engednek meg ilyet?:)
2016. febr. 7. 19:52
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűű, a munkahelyi ovi nagyon jól hangzik, csak kérdés, hogy ott ugyanolyan körülmények vannak, mint egy rendes oviban?
2016. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

2es vagyok. tényleg 3 napos a "csana bizi" :)

persze nyilván az végzi el aki szereti a gyerekeket és ért is hozzá, nem azt mondom, hogy minden csana borzasztó, sőt. bölcsikbe van sok a befásult gondozónő...


mindemellett továbbra is a munkahelyit választanám :)

2016. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
A munkahelyi lenne a legjobb.
2016. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!