Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van olyan bp-i bölcsi ahol...

Van olyan bp-i bölcsi ahol még most is vannak szabad helyek? Melyik kerületben?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult ahogy nem vártuk, de sajnos a mi kerületünkben nincs hely a bölcsikben. Jótanácsként annyit kaptam, nézzek szét, hátha van olyan elöregedő kerület, ahova bevennék. Persze akkor még mindig kétséges a lakóhely de egy próbát megér.
2016. febr. 22. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Google-ba bírod a kerületet és azt, hogy bölcsőde, aztan szépen felhivod őket egymás után és megkerdezed.
2016. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked mindegy, hogy Sorokság, Csepel vagy Mátyásföld? Tényleg az volna a legpraktikusabb, ha sorban felhívnád a bölcsődéket.
2016. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, de köszönöm ismételt válaszod. Nyomós okom van munkába állni. Jelzem, vannak olyan állások, melyek nem irodához és fix helyhez kötöttek, így az esetleges ingázás könnyebben megoldható! Kérdésemre az válaszoljon, aki valóban a kérdésre ad választ! Köszönöm!!!
2016. febr. 22. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem én írtam az első választ.


Akkor jó várakozást kívánok.

2016. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5. kerület a tippem. kevés a gyerek, a mi lányunk is odajárt.
2016. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. febr. 23. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!